Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Автомобільний зарядний пристрій з підтримкою швидкого заряджання Hoco Z39 Farsighted 18W QC 3.0 + USB Type-C Cable Black

Зазвичай разом із планшетом або іншим пристроєм, акумулятор якого заряджається за допомогою спеціального пристрою, заряджання є. Але, як і будь-який інший девайс, блок живлення може зламатися і вам буде потрібна нова "зарядка".

Hoco Z39 Farsighted 18W 3.4A + USB Type-C Cable - це зарядний пристрій для телефону, для планшета, для навігаторів/реєстраторів. Девайс забезпечить необхідну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти робочі параметри вбудованого акумулятора та заповнення заряду за мінімальний час. У разі потреби його можна застосувати і для інших гаджетів, єдине – враховуйте сумісність портів та параметри струму.

З джерелом енергії точно не виникне складнощів, вхідне підключення Hoco Z39 Farsighted 18W 3.4A + USB Type-C Cable Автомобільне. Сумарна кількість USB-портів – з 2 USB портами, підключити кабель та розпочати зарядку можна просто. Головні деталі комплектації та конструкції представленої моделі – це блок живлення адаптер з кількома портами USB-A, зі знімним кабелем, технологія швидкого заряджання.

Чому варто купити зарядний пристрій Hoco Z39 Farsighted 18W 3.4A + USB Type-C Cable в MWA

Online-маркет MWA пропонує покупцям великий асортимент зарядних пристроїв. У нас ви можете придбати не лише Hoco Z39 Farsighted 18W 3.4A + USB Type-C Cable, але й інші зарядні пристрої за актуальною вартістю. Уважне обслуговування, оперативна доставка по всій території України, вигідні акції – ми робимо все можливе, щоби наші покупці стали постійними!

Запитати продавця

40135448