Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Таблетки проти захворювань серцево-судинної системи Фу Фан Дан... у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

Показання до застосування: препарат застосовується у разі недостатності
дихання й болів у грудній порожнині та серці, відчуття стримування в грудях,
відчуття задухи в грудях; препарат ефективний у разі колючих болів у грудях,
коронарної хвороби серця, стенокардії, ішемічної хвороби серця, болів у
серцевому м'язі, інфаркті міокарда, кардіоміопатії, кардіосклерозу,
міокардідистрофії, брадікардії, тахікардії, перикардит, ревмокардиті,
гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності, захворювань артерій і вен,
спазмах периферичних артерій та ін.

Таблетки Фуфан данина шень п'янь розширюють коронарні артерії, посилюють скоротливу здатність міокарда, покращують метаболізм серцевого м'яза, знижують коагуляцію, посилюють кровообіг, покращують мікроциркуляцію, чинять протиаритмічну дію.

Препарат допомагає практично у разі будь-яких захворювань серця й судин. Ефективність його застосування надзвичайно висока та багато в чому перевершує засоби західної медицини.

Рецепт таблеток складений на основі давньої теорії та принципів традиційної китайської фармакології. Це один із найбільш універсальних засобів для лікування захворювань серця й серцево-судинної системи.

Склад: шавлія багатокореневого коріння, панакс ноженьшень, борнеол кристали.

Сучасні роботи лікарів китайської медицини дали змогу розробити низку нових показань для застосування Фу-фан-дача шень п'янь:

1. Бронхіальна астма: таблетки мають гарний лікувальний ефект під час лікування бронхіальної астми в дозуванні 3-4 таблетки в дорослих і 2-3 у дітей тричі на день. Ефективність дії цього засобу не поступається «західному лікарському» кетотифену, до того ж вони знижують вміст IgE в сироватці крові та покращують показники гуморального імунітету. Крім того, Фуфан данина шень п'янь покращують мікроциркуляцію й не мають побічних ефектів. Експерименти показали, що шавлія, яка є основним компонентом, має гарну профілактичну та лікувальну дію щодо бронхіальної астми, основним механізмом якого є його протиалергічна та мембраностабілізувальна дія.

2. Неврастенії: засіб використовуваний для лікування 122 випадків неврастенії, яка була наслідком травми голови. Загальна ефективність становить 90.2%. Показники мозкового кровообігу, еластичність судин покращувалися після приймання ліків, що свідчить про те, що таблетки збільшують мозковий кровообіг, покращують мікроциркуляцію в судинах головного мозку, гармонізують процеси відновлення і регенерації сприяють функціональному відновленню діяльності нервової системи.

3. Альгоменорея (Пізновинні місячні): китайські лікарі отримали добрі результати, застосовуючи цей засіб, у разі хворобливих місячних, які ставляться до синдрому «застійної Ци та Крові», використовуючи принцип: «якщо виникає застій, то розвивається біль; у разі ліквідації застою біль проходить ». Таблетки приймалися по 3 шт. 3 рази на день, курс лікування мав 20 днів, після перерви в 10 днів відбувся другий курс лікування. Перерва між курсами рекомендується робити під час місячних. У більшості жінок настало повне одужання, в інших хворих спостерігалося чимале поліпшення стану. Загальна ефективність становила 100%.

4. Пігментні пурпури шкіри: загальна ефективність застосування таблеток становить 90.5%. Вони нормалізують тонус капілярів, ліквідують локальну застій крові, нормалізують мікроциркуляцію, покращують живлення шкіри, це і дає змогу досягти таких прекрасних результатів.

5. Дитяча глупота: у разі дитячої глухоти внаслідок застуди в західній медицині, зазвичай, використовуються ліки, що поліпшують метаболізм нервової тканини та мікроциркуляцію, ефективність лікування водночас недостатньо висока. Лікар китайської медицини Ван Цинжень вважає, що ця хвороба здебільшого належить до синдрому «застій і блокаду отворів мозку». Застосування ліків по 3 таблетки тричі на день упродовж 2 місяців дає змогу досягти чудових результатів під час лікування цієї хвороби.

6. Вторинна епілепсія у дітей: поєднане приймання засобу по 1-3 таблетки тричі на день і содіум-валпроату дає гарний лікувальний ефект у дітей із вторинною епілепсією.

Ефективність застосування таблеток Фуфан данина п'янь під час лікування серцево-судинних та інших захворювань:

Захворювання

ефективність (%)

ішемічна хвороба серця

98,0 %

гострий інфаркт міокарда

96,5 %

стенокардія

94,3 %

миокрадиодистрофия

92,3 %

кардіоміопатія (гіпертрофічна, обструктивна)

98,0 %

кардіосклероз

93,3 %

аритмія (желудочкова, наджелудочкова, у разі синдрому Вольфа-Паркінсона-Уайт,
мерехтлива, пароксидальна, тахісистотична)

95,5 %

брадикардія

93,1 %

тахікардія

97,2 %

екстраситолія

91,9 %

перикардит

96,4 %

ревмокардит

98,0 %

серцева недостатність (гостра та хронічна)

97,4 %

хвороба Рейно

93,4 %

спазм периферичних артерій

99,1 %

поверхневий перифлебіт

92,9 %

передварікозний синдром

93,0 %

тромбофлебіт

95,7 %

флебіт

96,0 %

тромбоз

97,2 %

тромбоемболія

93,1 %

жирова емболія

98,0 %

септичний ендокардит

97,3 %

нервова глупота

96,4 %

склеродермія

97,7 %

Дозування та застосування: по 3 таблетки тричі на день за 30 хвилин до або через 1 годину після їди, запиваючи теплою кип'яченою водою. Рекомендований мінімальний курс лікування 40 днів (6 паковань препарату по 60 таблеток).

Протипоказання: не выявлены. Обережно та під наглядом лікаря під час вагітності. Обережно під час алергії на компоненти препарату.

Тривале застосування препарату може призвести до гіпокаліємії, тому під час приймання препарату рекомендовано вживати в їжу продукти багаті на калій або препарати калію.

Форма випуску: в пакованні 100 таблеток.

Термін придатності 2 роки


31102524