Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Іграшка Червона Панда валяна з натуральної вовни меринос. Інтер'єрна іграшка заввишки 17 см, довжина тулуба 19 см + довжина хвоста 13 см = 22см. Виконана на каркасі, тому звірятку можна надавати різну позу (стояти, лежати, сидіти, лапи на всі боки витягнути). Дуже приємна тактильно на дотик, тому що виконана з натуральної вовни. Чудовий подарунок та сувенір! Іграшка колекційна! Стане прекрасною прикрасою та доповненням вашого інтер'єру! Пандочка позитивна, зроблена з любов'ю та душею! Відмінний талісманчик на успіх та процвітання! Чекає на новий будиночок!
felting_pets
Всі мої іграшки якісні та зроблені з любов'ю та душею та кожна в одному неповторному екземплярі! Точний повтор неможливий Дивіться й інші мої оголошення з моїми звірятами та птахами (натиснувши на мою аватарку, ви побачите всі мої роботи), ви обов'язково підберете собі до душі!
Безпечна покупка на ізі.Накладний платіж не передбачено. Товар поверненню не підлягає!

Смотрите и другие мои обьявления с животными,  зайчиком, белками, лисенком,собачками, птицами синичками, снегирь, пингвин, брошь-котиками, брошь-собачками, брошь-птицами,упоротыми лисами, Снежный Лис Перемоги, вы обязательно подберете себе по душе!

Запитати продавця

27194255