Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Стимулятор росту та врожайності ожини «Колючкабері»
Діючі речовини
Водний розчин солей поліалкіленгуанідинів (гідрохлорид, 28 г/л + гіпофосфіт, 2г/л) та поліоксиспирти з молекулярною масою 400- 2000 40 г/л.
Використання
Стимулятор росту та врожайності ожини «Колючкабері» використовують для позакореневої обробки на ранніх етапах і в процесі розвитку. Препарат можна застосовувати сумісно з гербіцидами чи пестицидами так як він є прилипачем для них і не вимагає додаткових витрат.
Обмінні процеси
Використання препарату «Колючкабері» призводить до активації обмінних процесів в пагонах і рослинному організмі в цілому), що веде до прискорення розвитку рослин вже на ранніх етапах розвитку і прискорення росту від 15 до 30%.
Антистрес
При використанні СРВ кущі стають більш стійкіми до стресових умов вирощування, перепадів температур, змін клімату, посухи та пригнічувальної дії гербіцидів.
Фунгіцидні властивості
Склад діючої речовини препарату має крім стимулювання має фунгіцидні та бактерицидні властивості. Тому після обробки рослини підвищується рівень захисного та фітоімунного потенціалу та пригнічується розвиток фітопатогенних інфекцій на рослині та в грунті.
Вплив на рослину
✓збільшується площа листової поверхні та кількість листя;
✓ підсилюється однорічний приріст пагонів та їх гілкування;
✓ формується більш потужна коренева система, яка охоплює більший об'єм ґрунту, що дозволяє рослині краще використовувати ґрунтову родючість;
✓ збільшується кількість вологи в прикореневій зоні;
✓ краще переноситься посуха та інші несприятливі умови;
✓поліпшуються процеси закладки генеративних бруньок.
Застосування препарату
Препарат рекомендується застосовувати самостійно чи у суміші з іншими засобами.
Препарат застосовується у вигляді робочого розчину. Робочий розчин отримують шляхом розведення препарату.
Робочий розчин може наноситися на поверхню рослин будь-яким чином (наземними обприскувачами, генераторами туману, дронами чи дельтапланами), при яких зволожується максимальна площа поверхні рослини. Межі витрати правильно приготовленого робочого розчину визначається технічними можливостями обладнання, при цьому верхня межа не обмеженою. Нижня межа визначається фахівцем господарства виходячи або з технічних можливостей обладнання, або з економічних міркувань.
Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно.
Технологія приготування робочого розчину
Препарат випускає у вигляді концентрату зі ступінь розведення 1: 100. Робочий розчин одержують у такий спосіб: до 99 частин робочого розчину додається одна частина препарату (наприклад: 99л робочого розчину і 1 л препарату).
Класифікація всесвітньої організації охорони здоров"я
Препарат у формі концентрату відноситься до 4 класу (безпечні речовини при попаданні на шкіру) і до 3-го класу (малонебезпечні речовини при попаданні всередину організму). Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно.

Спросить продавца

9711898