Описание

Сообщество в Вайбере гарячие скидки, отзывы https://invite.viber.com/?g2=AQAuNpOetV8ayEpKiaXwQtUuLxHsV2krNzWQ9U1qjt5zd4YoJTPbrnrkC3by5Gs5
Професійний засіб, адаптований для застосування в домашніх умовах та вироблений за німецькою технологією, ексклюзивно для www.L-club.biz

Знищує плісняву та запобігає утворенню нових вогнищ цвілі. Не містить хлору, безпечний для будь-яких поверхонь. Екологічна безфосфатна формула:

Призначення.

Повністю готовий до застосування засіб для ефективного знищення та захисту від плісняви будь-яких внутрішніх та зовнішніх поверхонь (кахель та міжкахельні шви, душові кабіни, шкіра, дерево, камінь, штукатурка, тканини) в ванних і туалетних кімнатах, саунах, банях, підвальних приміщеннях, гаражах, кухнях, інших приміщеннях та обладнаннях. Екологічна безфосфатна формула: не містить фосфатів та інших шкідливих речовин, не забруднює навколишнє середовище, біологічно розпадається.

Застосування.

Рясно змочити розчином уражені пліснявою поверхні, витримати експозицію на протязі 1 години. Шар цвілі, що відшаровується, обережно зняти щіткою або губкою, рясно промити чистою проточною водою. При необхідності, обробку повторити.

Характеристики
Объявление
8774513
Похожие объявления
Фада Поверхня
Новое
1
267 ₴
Вараш
Діна
Фада Анти-жир
Новое
4
275 ₴
Вараш
Діна
Фада Антинакип
Новое
8
214 ₴
Тернополь
Інна
5.0
Фада Кераміка 3л
Новое
6
275 ₴
Тернополь
Інна
5.0

Также часто ищут