Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Б/у
Характеристики и описание

Minolta DYNAX 500si з об'єктивом Minolta AF 28-105mm/3.5-4.5 - дзеркальна плівкова фотокамера, повністю автоматична, з можливістю роботи в ручних режимах і установках. Цей фотоапарат " початкового рівня". Але поряд із аматорськими програмами, як-от портрет, пейзаж, є ручні програми: пріоритет витримки, пріоритет діафрагми, Р-програмний автомат і повністю ручний режим. Камера належить до найпоширенішого класу дзеркальних апартів. Minolta DYNAX 500si в комплекті зоб'єктивом найрозумливіший вибір для людей, які хочуть мати автоматичну камеру з усіма перевагами, і водночас планують "рости" як фотограф. Завжди є можливість використовувати ручне керування й попередньо встановлені параметри, закладені в камеру. Крім стандартних програм, є компенсація експозиції (експорекції) +/-3 EV з кроком 0.5. Переміщення фотоплівки відбувається одиночним і безперервним протягуванням (приблизно 1 к/сек.).

Керування апаратом нескладно. Всі програми поділені на 2 групи: "люблячі" та "професійні". Встановлюючи перемикач цих груп у відповідне положення, за допомогою кнопки "MODE" Ви можете перемикати програми відповідно або між аматорським "меню" або між "про" програмами.

На РКД камери виводиться інформація про поточну програму та параметри знімання. У видошукачі виводиться інформація про витримку — діафрагм, рекомендація застосування спалаху та її готовність. Крім цього, є індикатори + і - для оцінки пригвинчності експозиції в ручних режимах. Цей самий індикатор тільки ще й із цифровими значеннями вказує компенсацію експозиції.
Minolta DYNAX 500si може дистанційно керувати спалахом Minolta 3500 або 5400. Водночас можливий розподіл потужності між вбудованим і зовнішнім віддаленим спалахом у пропорціях 1:2 або 2:1. Режим дещо хитро вмикається (для цього спалаху спочатку потрібно поставити на камеру й активізувати режим віддаленого керування), проте це велика підмога для отримання якісних світлин у разі штучного світла. У цьому режимі не потрібні ні дорогі адаптери, ні дистриб'ютори — тільки камера та спалах.

Спросить продавца

84854823