Описание

Використання даного обладнання має безліч переваг в порівнянні з використанням класичної витяжної машини. Уявіть собі простоту в роботі при нестабільній сировині. Можливість впливати на раніше безповоротні процеси. Як на рахунок вносити додаткові інгредієнти на будь-якому етапі пластифікації?
- Шнековий паровий пластифікатор дозволяє збільшити вихід готового продукту за рахунок використання пари та контролю робочої температури сумішей в межах 65°C -75°C. Класична технологія плавки використовує значну кількість води 95°C, а це значить втрата жиру та білка.
- Важливо підкреслити, що дане обладнання дозволяє виконувати обробку не тільки сирного згустку а і різних сумішей, заморожений сирний згусток, залишок згустку від попередніх днів роботи, сири з повернення, казеїн, маргарин, жири рослинного походження, солі плавлення, сухе молоко, та інші харчові добавки.
- Дає можливість завжди отримувати стандартні продукти користуючись програмним забезпеченням електропанелі з функцією запам’ятовуванням рецептів. Дисплей оздоблений сенсорним покриттям та степенем захисту Р65(вологостійкість).
- Пара шнеків проводять попереднє подрібнення і обробку згустку. Економить час та площу для порізки, так як в загрузочний відділ можливо подавати блоки сирної маси до 20 кг
- Інтелектуальне програмне забезпечення даної машини дозволяє обслуговувати її оператором без спеціальної підготовки.

Характеристики
Объявление
8442643
Похожие объявления
Инфракрасный сушильный шкаф
Торг
Новое
10
Транспортер скребковый
Новое
4
24000 ₴
Хмельницкий
Артем Ігорович
Форсунка РМГ-1 и РМГ-2
Торг
Новое
3
25000 ₴
Монастырище
Дмитро
Насос гидравлический
Новое
3
Термотунель
Новое
3
27000 ₴
Выжница
Віталій
Сепаратор СЦ-1,5А
Торг
Как новое
8
Магнитный сепаратор для СОЖ
Торг
Новое
5
Морозильный сепаратор Aida
Торг
Хорошее
1

Также часто ищут