Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Регулятор росту хвойних, антистресант "Смерека"

Діючі речовини
Водний розчин солей поліалкіленгуанідинів (гідрохлорид, 28 г/л + гіпофосфіт, 2г/л)

Використання
РРХ"Смерека" використовують для позакореневого обробки хвойних рослин на ранніх етапах і в процесі їх розвитку. Препарат можна застосовувати в бакових сумішах, його використання добре поєднується з різними агротехнічними прийомами і не вимагає додаткових витрат.

Обмінні процеси
Використання препарату "Смерека" призводить до активації обмінних процесів в пагонах і рослинному організмі в цілому), що веде до прискорення розвитку рослин вже на ранніх етапах розвитку і прискорення росту від 15 до 30%.

Антистрес
При використанні РРХ "Смерека" хвойні рослини стають більш стійкіми до стресових умов вирощування, перепадів температур, змін клімату, посухи та пригнічувальної дії гербіцидів.

Фунгіцидні властивості
Склад діючої речовини препарату має фунгіцидні та бактерицидні властивості. Після обробки рослини підвищується рівень захисного та фітоімунного потенціалу, що пригнічує розвиток фітопатогенних інфекцій.

Вплив на рослину
✓ формується більш потужна коренева система, яка охоплює більший об'єм ґрунту, що дозволяє рослині краще використовувати ґрунтову родючість;
✓ збільшується кількість вологи в прикореневій зоні;
✓ підсилюється ріст пагонів і формується більше голок, що сприяє збільшенню річного приросту при стабільно якісному кольорі хвої без пожовтішання;
✓ краще переноситься посуха та інші несприятливі умови;
✓ підвищується висота товарних дерев, класністьта транспортабельність;

Застосування препарату
Препарат рекомендується застосовувати самостійно чи у баковій суміші.
Препарат застосовується у вигляді робочого розчину. Робочий розчин виходить шляхом розведення препарату.

Робочий розчин може наноситися на поверхню рослин будь-яким чином (наземними обприскувачами, генераторами туману, дельтапланами, авіаційними технологіями і т. д), при яких зволожується максимальна площа поверхні рослини. Межі витрати правильно приготовленого робочого розчину визначається технічними можливостями обладнання, при цьому верхня межа не обмеженою. Нижня межа визначається фахівцем господарства виходячи або з технічних можливостей обладнання, або з економічних міркувань.

Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно.

Технологія приготування робочого розчину
Препарат випускає у вигляді концентрату зі ступінь розведення 1: 1000. Робочий розчин одержують у такий спосіб: до 999 частин робочого розчину додається одна частина препарату (наприклад: 999л робочого розчину і 1 л препарату).

При роботі з баковими сумішами першим в воді рекомендується розчинення препарату "Смерека"

Класифікація всесвітньої організації охорони здоров"я
Препарат у формі концентрату відноситься до 4 класу (безпечні речовини при попаданні на шкіру) і до 3-го класу (малонебезпечні речовини при попаданні всередину організму). Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно.

Спросить продавца

8174315