Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
К сожалению, этот товар уже неактивен. Но вы можете купить Карта пам'яті micro SD 128 GB TF у других продавцов.
Похожие объявления
Также часто ищут
Неактивен
Характеристики и описание

Карта пам'яті – стане в нагоді в першу чергу користувачам смартфонів – вона відповідає вимогам класу продуктивності для додатків і не буде «вузьким місцем» при старті додатків та відкритті файлів. Ідеальна для зйомки Full HD відео та фотографій високої роздільної здатності, витримує падіння, удари та температуру в діапазоні від –25 до +85 °С.

Швидкість запису 10 МБ/с, що відповідає Speed Class 10 UHS-I, дозволяє знімати відео з роздільною здатністю аж до Full HD 1080p, забезпечує швидке перенесення знятих матеріалів у ПК або ноутбук для обробки особливості:

Використання як розширення вбудованої пам'яті смартфонів класу 10. Зйомка відео Full HD: вдосконалений інтерфейс UHS-I забезпечує швидкість запису достатню для надійного запису відео формату Full HD 1080p. Швидка передача даних: завдяки швидкості читання до 100 МБ/с, зняті матеріали можна швидко перенести на комп'ютер або ноутбук для обробки.

Надійність: картка пам'яті протестована в жорстких умовах та успішно витримує падіння, удари, вібрацію, високі та низькі температури.

Характеристики:

Вид: Карта пам'яті, флеш-накопичувач.

Місткість: 128 Гб

Швидкість обміну: до 100 МБ/с при читанні та не нижче 10 МБ/с при записі, UHS-I Speed Class 1 (U1)

Габарити картки пам'яті: 11 x 15 x 1 мм

SD-адаптер: 24 x 32 x 2.1 мм

Робоча температура: від –25 до +85 °C

Температура від -40 до +85 °C

Напруга живлення: 3.3 Ст.

Комплектація:

1 х Карта пам'яті.

1х SD-адаптер.

1 х Упаковка


76750764