Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

iPhone X 256GB - це популярний смартфон, який був випущений компанією Apple у 2017 році. Цей пристрій мав ряд особливостей, які його вирізняли.

iPhone X мав безрамковий OLED-дисплей розміром 5,8 дюйма, що займав практично всю передню панель пристрою. Це дозволяло отримати вражаючу якість зображення і більшість місця для відображення контенту.

Також, iPhone X був першим смартфоном Apple, який позбувся класичної кнопки "Home" на передній панелі. Замість цього, він використовував технологію Face ID, щоб розблоковувати пристрій за допомогою сканування обличчя користувача. Це була інноваційна функція, яка забезпечувала безпеку та зручність використання.

Щодо пам'яті, iPhone X 256GB мав вбудовану пам'ять ємністю 256 гігабайт. Це дозволяло зберігати велику кількість фотографій, відео, додатків і інших даних без необхідності постійного видалення.

У смартфоні використовувався процесор A11 Bionic, який забезпечував швидку та плавну роботу пристрою. iPhone X також підтримував бездротову зарядку та мав подвійну основну камеру, яка забезпечувала високу якість фотографій та відео.

В цілому, iPhone X 256GB був інноваційним смартфоном з вражаючим дизайном, високоякісним дисплеєм, потужним процесором та великою пам'яттю, що забезпечувала комфортне використання для різних завдань.

Кількість SIM-карт - 1

Діагональ екрану - 5.8

Ємкість аккумулятора - 2716 MAh

Основна камера - 12 МП + 12МП

Фронтальна камера - 7 Мп

Оперативна память - 3 ГБ

Внутрішня память - 256 ГБ

Процесор - Apple A11 Bionic

Спросить продавца

75391247