Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

1 таблетка (1 г) містить діючі речовини: оксиклозанід - 600 мг, абамектин - 6 мг.


Препарат Оксиклозанід-600 таблетки має виражену трематодоцидну та нематоцидну дію, згубно діє на всі фази розвитку Fasciola spp., Paramphistomum spp. і Dicrocoelium lanceatum., а також нематод шлунково-кишкового тракту, включаючи Bunostomum spp., Chabertia spp., Сooperia spp., Haemonchus spp., Nematodirus spp., Oesophagostomum spp., Ostertagia spp., Strongyloides spp., Trichostrongylus spp.

Механізм дії оксиклозаніду полягає в порушенні процесів фосфорилювання у гельмінтів, зниженні активності фумаратредуктази і сукцинатдегідрогинази, що призводить до паралічу і загибелі трематод.

Абамектин (авермектин В1), що входить до складу препарату, згубно діє на личинкові і статевозрілі фази розвитку нематод шлунково-кишкового тракту. Механізм його дії полягає у впливі на величину току іонів хлору через мембрани нервових і м'язових клітин паразитів. Основною мішенню є глутаматчутливі хлорні канали, а також рецептори гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Зміна току іонів хлору порушує проведення нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразитів.

Застосування

Препарат призначають для дегельмінтизації великої рогатої худоби, овець і кіз при гострому та хронічному фасціольозі, монієзіозі, дикроцеліозі і парамфістомозі, нематодозах.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати разом з іншими антгельмінтиками, в тому числі з пірантелом, морантелом, а також з фосфорорганічними сполуками. Тваринам, які мають в анамнезі захворювання печінки, препарат не застосовується.

Зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі не вище 35°С.

Термін придатності - 3 роки.

Дозування

З лікувальною та профілактичною метою препарат застосовують одноразово в суміші з кормом великій рогатій худобі індивідуально, дрібній рогатій худобі індивідуально або груповим способом, у дозах:

Вид тварини, Гельмінтози Доза

Велика рогата худоба Парамфістомози,

шлунково-кишкові нематодози 1 таблетка на 40 кг маси тіла тварини

Фасціольоз 1 таблетка на 60 кг маси тіла тварини

Вівці, кози Фасціольоз,
шлунково-кишкові стронгілятози 1 таблетка на 40 кг маси тіла тварини


Ягнята до 15 кг Фасціольоз,

шлунково-кишкові стронгілятози ¼ таблетки

Вівці від 15 до 30 кг Фасціольоз,

шлунково-кишкові стронгілятози ½ таблетки

Вівці, барани більше 30 кг Фасціольоз,

шлунково-кишкові стронгілятози 1 таблетка

Дегельмінтизацію тварин проти статевозрілих трематод проводять в листопаді-грудні, проти статевонезрілих трематод - за показаннями.

Спеціальної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 14 діб після дегельмінтизації. При вимушеному забої раніше встановленого терміну м'ясо може бути використане в корм хутровим звірам або для переробки на м'ясо-кісткове борошно.

Молоко забороняється використовувати в харчових цілях протягом доби після дегельмінтизації. Отримане раніше встановленого терміну молоко може бути використане після кип'ятіння в корм тваринам.

Спросить продавца

72733076