Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
К сожалению, этот товар уже неактивен. Но вы можете купить Еприн фл 10 мл у других продавцов.
Похожие объявления
Также часто ищут
Неактивен
Характеристики и описание

1 мл містить еприномектин — 20 мг

Еприномектин належить до макроциклічних лактонів. Як ендектоцид має спектр протипаразитарної дії проти імагінальних і личинкових фаз розвитку нематод ШКТ — Bunostomum phlebotomum, Cooperia spp., Haemonchus placei, Nematodirus helvetianus, Oesophagostomum spp., Ostertagia spp., Trichostrongylus spp., Trichocephalus spp., Trichuris spp., нематод органів дихання — Dictyocaulus viviparus, іксодових кліщів — Rhipicephalus spp., саркоптозних кліщів — Sarcoptes bovis, личинок оводів — Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum, вошей — Haematopinus eurysternus, Linognathus vituli, Solenopotes capillatusі, кровосисних двокрилих комах — Haematobia irritans та деяких інших паразитів сільськогосподарських тварин.

Показання
Лікування та профілактика великої рогатої худоби за нематодозів шлунково-кишкового тракту і легенів та ектопаразитозів, які спричинені іксодовими і коростявими кліщами, личинками підшкірних оводів, вошами, блохами і кровосисними мухами.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до діючої речовини препарату, телятам віком до 4-х місяців.

Спосіб застосування та дози
Препарат вводять підшкірно у дозі 1 мл на 100 кг маси тіла (це еквівалентно 0,2 мг еприномектину на 1 кг маси тіла), одноразово.

Для профілактики тварин від нематодозів препарат застосовують восени перед постановкою на стійлове утримання і весною перед вигоном тварин на пасовище. З метою знешкодження личинок підшкірних оводів — після закінчення льоту оводів, але не пізніше листопада, а за арахно-ентомозів — відповідно до показань.

Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 63 дні. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку ветеринарного лікаря. Молоко можна вживати в їжу без обмежень.

Умови зберігання
У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +5 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати герметично закритим та використати протягом 30 днів.

Термін придатності
2 роки.


72731068