Описание

Акулячий хрящ 750 мг 150 капсул Piping Rock США.
Акулячий хрящ, що містить унікальну форму хондроїтину, високо цінується завдяки своїй здатності омолоджувати хрящі та сполучні тканини. Акулячий хондроїтин заспокоює дискомфорт у суглобах, стимулює утворення нових хрящів та сприяє оптимальному змащуванню суглобів.
Капсула забезпечує 750 мг чистого акулячого хряща для щоденного вживання. Найпоширенішим приводом для застосування є профілактика ревматоїдного артриту і остеоартриту.
Всім рекомендується для здоров´я суглобів акулячий хрящ - за своєю хімічною природою він складається в основному з білків і мукополісахаридів. Основний ефект на запальні процеси надають мукополісахариди - сімейство складних вуглеводів. Два члена цієї родини, хондроітінсульфати А і С, вже давно використовуються в медичній практиці для полегшення стану при запальних процесах. В цілому компоненти акулячого хряща не тільки знімають запалення, а й пригнічують ангіогенез (утворення нових судин) на кістково-хрящової стику.
Акулячий хрящ має протизапальну, імуностимулюючу, протиалергічну, загальнозміцнюючий, тонізуючу дію. Він зміцнює структуру кісткової, хрящової, м´язової тканини. Головний активний компонент формули активізує синтез «захисників» організму: макрофагів, В- і Т-лімфоцитів. БАД живить сполучну тканину компонентами, необхідними для підтримки її здоров´я. Інші корисні властивості продукту:стимулює виробництво колагену;знімає запалення;нейтралізує больові відчуття;покращує еластичність м´язової тканини; підвищує міцність зв´язок.
Дорослим приймати по 3 швидкорозчинній капсулі 1 - 3 рази на день, бажано під час їжі.

Характеристики
Объявление
7184109
Похожие объявления
Черника, 8000 мг,150 капсул Piping Rock США.
Новое
3
475 ₴
Тернопольская область
Ігор
4.8
Здоровья простаты  Saw Palmetto, 450 мг, 250 капсул, Piping Rock
Новое
3
Тресбанк
Новое
2
560 ₴
Николаев
Виталий
Омега 3 для детей
Новое
1
540 ₴
Харьков
Юлия
Пантогар (Єгипет)
Новое
6
500 ₴
Костополь
Віта
Advil
Новое
6
570 ₴
Луцк
Світлана
Липолитик DR.LIPO+ 10ml
Торг
Новое
1
Липолитик Face & Body 2ml
Торг
Новое
1
Биоревитализант Dermaheal dark circle solution 1.5ml
Торг
Новое
1
Комплекс B Amway Nutrilite
Торг
Новое
1
460 ₴
Украина
Александр
5.0
Витамины Pantogar
Новое
1
570 ₴
Киев
Ирина
1.0
Calvin klein маникюрный набор оригинал
Торг
Хорошее
5

Также часто ищут