Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Теніс - це один з найкращих видів спорту, який не тільки сприяє розвитку фізичної форми, але й підвищує самооцінку і розвиває стресостійкість. Якщо ви шукаєте місце, де можна займатися тенісом, то Marina tennis club в Києві - це саме те місце, яке ви шукаєте.

У нашому клубі ви знайдете круті корти з різноманітним покриттям, які відповідають всім вимогам професійних гравців, щоб забезпечити вам максимальний комфорт та безпеку під час гри.

У нас працюють тільки професійні тренери з великим досвідом гри і навчання. Вони допоможуть вам покращити техніку гри, підвищити фізичну підготовку та знайти правильну тактику для перемоги в матчах.

Ми пропонуємо різні опції аренди кортів, які відповідають вашим потребам та графіку занять. Ви можете забронювати корти онлайн на нашому сайті або зв'язавшись з нашою адміністрацією.

Marina tennis club розташований у зручному місці зі зручним доїздом. Ми знаходимося недалеко від міста, що дозволяє швидко дістатися до нашого клубу. Крім того, ми знаходимося в зеленій зоні, де можна не тільки займатися спортом, а й насолоджуватися природою та свіжим повітрям.

Тож якщо ви хочете займатися тенісом в комфортних умовах з професійними тренерами та на крутих кортах, то Marina tennis club - ваш вибір. Не гайте часу і приходьте до нас.

Контакти:

Сайт - https://kiev.tennis/ua/

Facebook - facebook.com/kiev.tennis.club.marina

Instagram - instagram.com/kiev_tennis/

Telegram - https://t.me/kievtennis

Телефоны - **********, **********

Спросить продавца

69348049