Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Подобные тому, что вы ищете

Усім мирного часу доби. Я — Світлана: коуч ІСТА + арканолог. Під час 50 хв сесії Ви зможете знайти відповідь на будь-яке своє питання/запит.

15 хв безкоштовно | Сесія 50 хв 1‘111 грн

Перші 15 хв сесії БЕЗКОШТОВНІ для Вас: виявимо Ваш запит та Ви визначитеся, чи підходжу я Вам у якості коуча.

Це УНІКАЛЬНА СЕСІЯ 3 в 1, оскільки за потреби та з Вашого дозволу можуть бути використані 3 різновиди взаємодії: питання коуча, техніки НЛП, рекомендації з психологічної системи самопізнання.

Які якраз підійдуть САМЕ ВАМ буде зрозуміло вже в процесі нашої співпраці.

Адже я за допомогою ДЕЛІКАТНИХ і ТОЧНИХ ЗАПИТАНЬ сфокусую Вас на можливих варіантах вирішення поточного задання, як ота лазерна лéдова підсвітка, з точним радіусом дії. ВИ самі озвучите можливі варіанти та оберете найбільш придатний і найкращий для Вас на кінець сесії.

За потреби та з Вашої згоди зможемо скористатися ДОДАТКОВИМ ІНСТРУМЕНТОМ — аналізом Вашого психологічного портрету за старшими арканами таро, що дає КОНКРЕТНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Тобто після сесії зі мною Ви 100 % отримаєте ВЛАСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, а також план бачення перспективи та конкретних дій на завтра та найближчий тиждень/місяць (залежить від того, як Ви розкриєтеся та забажаєте).

Перші 15 хв сесії БЕЗКОШТОВНІ та необхідні для того, щоб з‘ясувати: чи вдасться нам встановити контакт та чи буде комфортно співпрацювати на довгу перспективу.

Після 15 хв я запитаю: «Чи готові Ви продовжити далі?».

ЯКЩО ТАК — то оплачуєте наступні 50 хв нашої коуч-сесії. Й ми продовжимо коучити Ваший запит…

15 хв безкоштовно | Сесія 50 хв 1‘111 грн

ЯКЩО ж НІ — то ні, значить, я — просто не Ваший спеціаліст із супроводу. Побажаю Вам чудового настрою та знайти власного коуча.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО МЕНЕ за покликанням: https://t.me/lucienne_crisis_coach


Спросить продавца
68383302