Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Чому вибирають smoking ?
Унікальний пристрій смокінга що дозволяє швидко підкопчувати будь-які продукти чи напої, надаючи їм приємного копченого аромату. Насправді немає альтернативи, що дозволяє так легко і швидко змінювати смак, використовуючи технології гарячого або холодного копчення. Використовуючи спеціальні скляні ковпаки або клоші, ви можете розгортати цілу театральну виставу за столом у ваших гостей.
Ручна коптильня – смокинг, є альтернативою традиційним методам копчення. Холодний дим легко проходить через трубку і може бути доданий на будь-якій стадії приготування продукту. Використовуючи смокинг, можна контролювати інтенсивність підкопчування продукту. Для створення WOW вражень за столом, наповніть димом перевернутий ковпак або клоше димом, підніміть його перед гостями, щоб показати елемент чарівної появи страви з димної хмари.
Використання смокінга, незвичайно просте: він призначений для ручного використання і працює від 4 батарей АА. Заповніть камеру згоряння тирсою або запашною тріскою, увімкніть двигун і піднесіть сірник або запальничку до камери з тирсою. Направте трубку на продукт для копчення.

Що можна коптити?
За допомогою холодного диму ви можете коптити будь-який продукт, не турбуючись про його перегрівання. Для нового досвіду спробуйте підкоптити масло, шоколад, морозиво, соуси, супи, або навіть попкорн та салатне листя
Смокінг, також є відмінним пристосуванням для підкапчування продуктів, приготованих технологією sous vide, або іншим способом, при якому продукт не контактує з димом в процесі приготування. Ви також можете підкоптити напої та коктейлі.

Як довго потрібно коптити?
Загальний посібник з копчення рекомендує використовувати смокін ган протягом 30-60 секунд, при необхідності процес можна повторити.
Пістолет для копчення має дві швидкості, тому ви можете вибрати інтенсивність димогенерації.
Які чіпси використати?
Коптильний пістолет містить в упаковці чіпси яблук та хікорі, проте це не обмежує вас від використання будь-яких інших ароматів. Спробуйте використовувати стружку різних дерев, чаї, спеції, ароматні трави, сухі квіти чи просто сіно.

Що входить в комплект?
- смокінг (коптильний пістолет);
- силіконова трубка;
- чотири батареї АА;
- Змінні сітки для камери згоряння;


Спросить продавца
Способы доставки
Meest ПОЧТА
от 29 ₴ 
Укрпошта Экспресс
от 35 ₴
Укрпошта Стандарт
от 25 ₴ 
Новая Почта
от 40 ₴
Способы оплаты
Надежная оплата картой
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Предоплата на карту продавца
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
В течение 14 дней после получения товара.
65346586