Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

IguVerse - це Web3-додаток, який об'єднує світ криптовалют і соціальних мереж, даючи змогу власникам і любителям домашніх тварин з усього світу отримувати винагороду за свою активність у соціальних мережах.
У минулому у користувачів не було можливості монетизувати свої соціальні мережі без великої кількості передплатників, тоді як їхні дані використовувалися без особливого контролю з їхнього боку. Наш додаток кидає виклик цьому стандарту - тепер кожен може заробляти, виконуючи прості дії, які він і так регулярно виконує!
IguVerse заохочує не тільки активність у соцмережах. Хоча ми приділяємо першочергову увагу режиму "Socialize-to-earn", в якому користувачі виконують завдання в соціальних мережах, щоб отримати винагороду, застосунок містить механіки "Move-to-earn" і "Play-to-earn", що роблять завдання більш різноманітними. Тоді як "Move-to-earn" мотивує користувачів вести здоровий спосіб життя, вигулюючи свого реального або віртуального улюбленця, "Play-to-earn" дає їм змогу весело провести час у класичній аркадній грі. На додаток до цього широкого розмаїття механік ми надаємо доступ до інтегрованої DEX (децентралізованої біржі) і торгового майданчика, де користувачі можуть торгувати своїми NFT.
Щоб увійти в нашу гру, вам потрібно завести віртуального вихованця - NFT, яку ви можете створити на основі свого власного дизайну! Наші NFT 2.0, як ми їх називаємо, використовують ШІ (штучний інтелект) для генерації зображень на основі унікального користувацького запиту.


🦎IguVerse — игра с концепцией Socialize to Earn и NFT-питомцами. Как начать участвовать и зарабатывать: -https://iguverse.com/download/r/o6uvoxvd (IOS/Android)
-Заходим через гугл почту -Создаём кошелёк, записываем сид фразу(нужна для входа)
-Дальше создаем FREE питомца. Можно создать с помощью ИИ или же самому загрузить фотографию любимого питомца -Далее, переходим на главную, снизу справа раздел 2 человечка, заходим, и вводим код для получения Бонуса, введите код: O6UVOXVD✅ (дополнительные бонусы, и выше доход от питомцев) За ним нужно ухаживать, кормить, гулять ну и собственно за счёт этого повышать свой доход. Играем ежедневно и зарабатываем более 60 энергии, энергия ежедневно конвертируется в токены IGUР.
( если не набрали 60энергии, половина сгорит, вторая - останется на следующий день)

63279815