Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
К сожалению, этот товар уже неактивен. Но вы можете купить Спеціальний пом’якшувальний засіб без аромату 12760 у других продавцов.
Похожие объявления
Неактивен

Пом’якшує, зволожує і розгладжує сухі ділянки шкіри.
Живить шкіру губ, доглядає кутикулу
Надає форми бровам
Опис
Легенда Oriflame з 1970 року. Ще краще, ще натуральніше!
Мільйони людей у всьому світі люблять легендарний пом'якшувальний засіб Oriflame за приголомшливу ніжність, з якою він піклується про губи та шкіру. Твій фаворит у рожевій баночці став ще кращим! Ми вдосконалили формулу, збагативши її натуральними оліями, і тепер засіб містить 99,9% інгредієнтів натурального походження. Ми також подбали про упаковку, зробивши її більш зручною та екологічною. Ще більше приводів вибирати улюблене!


Чому ми покращили формулу?
Наш легендарний і твій улюблений продукт має бути ще ближчим до природи, подумали ми. І покращили формулу, додавши до неї натуральні олії з поновлюваних джерел – касторова та олія соняшнику. Тепер пом'якшувальний засіб на 99,9% складається з інгредієнтів натурального походження!


Комплекс натуральних олій
Олія насіння соняшника та рицинова олія доглядають за шкірою, глибоко живлять, відновлюють і захищають її


Вітамін Е
Потужний антиоксидант захищає клітини епідермісу від негативного впливу вільних радикалів, заспокоює та пом'якшує шкіру.


Бджолиний віск
Відомий своїми корисними властивостями натуральний віск пом'якшує, розгладжує та заспокоює шкіру, підтримує баланс вологи і доглянутий вигляд.


А також:

Більш екологічна упаковка
Більш зручна кришка і широка шийка

Як працює засіб:
Пом'якшує, зволожує і розгладжує сухі ділянки шкіри
Живить шкіру губ
Доглядає кутикулу
Надає форми бровам

63103729