Описание

Інструмент для видалення вушного воску BEBIRD Otoscope, бездротова камера для вушного ендоскопа 1080P FHD з 6 світлодіодним світлом, водонепроникний 3,5-міліметровий ультратонкий регулятор температури вух для всіх мобільних пристроїв

НОВИЙ РЕАЛЬНИЙ БЕЗДРОТОВИЙ ЕНДОСКОП. Покращений вушний приціл Bebird, розроблений з лінзою діаметром 3,5 мм, дозволяє безперешкодно перевіряти барабанну перетинку через вузький слуховий прохід. Оснащений 4-осьовим гіроскопом, що означає, що ви можете використовувати його під будь-яким кутом, і зображення не буде жахливо змінюватися. Це багатофункціональний дизайн та вбудований Wi-Fi, щоб допомогти позбутися від перерваного кабелю та вузлів, просто завантажте додаток “Bebird” та підключіть свої пристрої iOS або Android безпосередньо однією кнопкою, щоб почати користуватися.
FHD-ЛІНЗИК зі світлодіодними лампами, ПОСТІЙНА ТЕМПЕРАТУРА. Камера для вушних ендоскопів 1080P FHD має 6 світлодіодних лампочок навколо кінчика, щоб освітлити будь-яку область, яку ви хочете побачити, допомогти вам краще бачити та вивести вушну сірку більш повно та безпечно в темряві або недостатньому освітленні. Завдяки вбудованій системі контролю температура залишатиметься безпечною та комфортною для користувача, засіб для чищення вух не стане занадто гарячим або занадто холодним під час використання.
БАГАТОЦІЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ. За допомогою цього отоскопа ви можете переглядати відео вуха в прямому ефірі та видаляти вушну сірку більш повно та безпечно. Ви можете зберегти фотографії та відео та надіслати їх медичному працівникові для швидкої та простої консультації, зберегти багато поїздок до лікаря. Зручний для щоденного огляду вуха, носа, рота, горла та інших захворювань. Ви можете подбати про здоров’я своєї сім’ї чи друга, навіть своїх домашніх тварин.
IP67 ВОДОСТОЙКИЙ, ДОЛГОТРИВИЙ АКУМУЛЯТОР. Оснащений силіконовими вушними ложками, щоб зробити вас та дітей зручнішими та безпечнішими у використанні. Тепер цей зонд є водонепроникним, тому ви можете очистити його безпосередньо водою. У комплекті є акумуляторна батарея на 350 мАг та магнітна зарядна база USB із зарядкою спереду. 1,5-годинний повний заряд протягом 10 днів регулярного щоденного використання, швидше та зручніше.
БЕЗПОКРЕПЛЕННЯ ГАРАНТІЙНОЇ ПОЛІТИКИ. Завдяки 17 аксесуарам, що входять до комплекту, ви можете підтримати вас та всіх вимог догляду за вухами всіх членів вашої родини. Аксесуари багаторазові та легко чистяться та дезінфікуються. Ми створюємо резервну копію всіх своїх продуктів із гарантією 12 місяців. 30-денне безперешкодне відшкодування чи повторне надсилання з будь-якими проблемами якості.

Характеристики
  • Состояние
    Новое
  • Производитель
    Другой производитель
  • Тип изделия
    Другие изделия
Объявление
6303430
Похожие объявления
Спанбонд для масок
Новое
2
950 грн
Черновцы
Ваня
инсулин Хумулин НПХ и Регуляр
Торг
Новое
2
Пульсоксиметр оксиметр BERRY BM1000C с Bluetooth
Новое
5
1000 грн
Житомирская область
Богдан
Соляная лампа 8 кг
Новое
4
800 грн
Одесса
Лина
Термометр бесконтактный детский
Новое
3
1193 грн
Днепропетровская область
Денис
3.0
Термометр бесконтактный инфракрасный
Новое
2
993 грн
Черновицкая область
Денис
3.0
Шприц ручка на шаг 0.5
Как новое
2
900 грн
Запорожье
Татьяна
Пульсоксиметр Xiaomi Yuwell YX303
Торг
Новое
3
950 грн
Хмельницкий
Игорь
Інсулін
Новое
3
850 грн
Олександр
Альбумин
Новое
2
900 грн
Андрей
5.0
Семакс 1%
Новое
1
1100 грн
Бактерия харьков
5.0
Полиоксидоний 6мг
Новое
1
Полиоксидоний 12мг
Новое
1

Также часто ищут