Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Принцип роботи рекуператора

Рекуператор Climtec виводить з приміщення відпрацьоване повітря, зберігаючи тепло взимку або прохолоду в спеку, одночасно наповнюючи його свіжим з вулиці.
Потоки повітря при цьому не змішуються, а рухаються в різних каналах теплообмінника. Завдяки цьому відбувається передача температури від витяжного повітря до припливному (рекуперація). За рахунок цього забезпечується енергоефективність рекуперації до 93%.
Алюмінієвий теплообмінник, що не окислюється, працює в широкому температурному діапазоні, а оксидна плівка запобігає окисленню і в свою чергу появі цвілі. конструкція теплообмінника передбачає велику площу теплообміну.
Спеціально розроблений ТЕН підігріву повітря підтримує комфортний мікроклімат приміщення навіть у найлютіші морози. ТЕН розташований після теплообмінника і догріває вже нагріте повітря, завдяки чому має максимально ефективний догрів при невеликій споживаної потужності нагрівача.
При необхідності повітряні потоки можна повністю перекрити. Клапан перекриття потоків перешкоджає задування вітру, протягів і шуму. Також він виключає можливість промерзання рекуператора при екстремально низькій температурі.

Чому саме рекуператор CLIMTEC РД 200 Стандарт
Системи децентралізованої вентиляції набагато вигідніше по порівняно з централізованими. Пов’язано це з більш компактними розмірами, простотою монтажу та обслуговування.
Квартири та приватні будинки, школи і дитячі сади, спортзали, офіси і виробничі приміщення – рекуператори можна встановлювати практично скрізь без необхідності проектування складних вентиляційних систем.
Рекуператори Climtec рекомендується встановлювати у верхній частині стіни, що межує з вулицею. При цьому оптимальна відстань від стелі рекомендується близько 30 см: саме там рекуператори можуть макисмально ефективно здійснювати вентиляцію.
Рекуператори Climtec пройшли випробування часом і отримали високу оцінку якості від клієнтів, які вже використовують децентралізовані системи вентиляції торгової марки.

Головні завдання з якими успішно справляються рекуператори Climtec:
ВЕНТИЛЯЦІЯ – захист від пилу і сторонніх запахів.
ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ’Я – захист від цвілі і її попередження.
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ – економія грошей при вентиляції.

Рекуператори Climtec можна використовувати:
Для приватного користування: приватний будинок; квартира; дача; гараж; підвал.
ДЕРЖАВНІ І МУНІЦИПАЛЬНІ УСТАНОВИ: дитячі садки; школи; коледжі; інститути; басейни; спорткомплекси; театри; музеї; виставкові комплекси; спортзали; фітнес-клуби.
КОМЕРЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ: офіси; виробничі підприємства; магазини, супермаркети, ТРК, ТРЦ Ресторани, кафе, їдальні Лазні, сауни, SPA, Салоникрасоти, перукарні і т.п.

Автоматичний клапан перекриття потоків / Теплообмінник алюмінієвий діаметрально пластинчастий / Фільтр очищення повітря (G3)

Довжина робочого модуля, мм: 540-1000
Діаметр робочого модуля без утеплювача, мм: 200
Діаметр монтажного отвору, мм: 225
Напруга, В: 220/230
Клапан перекриття потоків: Автомат
Обсяг припливного/витяжного повітря, м3/ч, max 185/185
Фільтр очищення повітря: +
ККД,%: до 93
ТЕН підігріву, Вт: 300


Спросить продавца
Способы доставки
Meest ПОЧТА
от 29 грн 
Укрпошта Экспресс
от 35 грн
Укрпошта Стандарт
от 25 грн 
Новая Почта
от 40 грн
Способы оплаты
Надежная оплата картой
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Наложенный платеж
100% оплаты при получении. Комиссия почты 15 грн + 2% от товара
Предоплата на карту продавца
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
В течение 14 дней после получения товара.
61918397