Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Суперконцентрований Spanish Fly Passion Intenso – препарат, здатний вплинути на посилення сексуальних відчуттів та прискорити досягнення оргазму. Регулярне використання дозволяє насолоджуватися сексом та покращувати якість статевого життя. Це може збільшити бажання та бажання сексу, збільшує інтенсивність та кількість досягнутих оргазмів. Препарат призначений для людей з труднощами у досягненні оргазму, зниження сексуального збудження або ослаблення бажання. L-аргінін, що міститься в краплях іспанської мухи, є попередником оксиду азоту, який впливає на краще кровопостачання статевих органів, що може підвищити чутливість до сексуальних подразників, вплинути на ерекцію у чоловіків, досягти оргазму та сексуальної стимуляції у жінок. Це дозволяє повністю отримувати відчуття під час статевого акту.

Збудливі краплі взаємної дії. Приймати по 15 крапель із невеликою кількістю будь-якого напою за 30 хвилин до бажаного ефекту.
Виробник: Cobeco Pharma BV, Hertzstraat 2, 2652XX Berkel en Rodenrijs, Нідерланди

біологічно активна добавка не може замінити різноманітне харчування або здоровий спосіб життя. Важливо різноманітне харчування та здоровий спосіб життя.

Характеристики:
Для двох
Об'єм: 15 ml
Аромат: Без аромату
Смак: Без смаку
Призначення: Збудливі краплі
Ефект: Збудливий
Бренд: Cobeco
Країна виробник: Нідерланди
Термін придатності: 08/2024

Спросить продавца

59917929