Допомогти ЗСУ
Описание

Універсальні зволожуючі гелі можуть використовуватися:

·        Для догляду заобличчям. Влітку їх можна використовувати як моно-засіб, а в холодний періодроку рекомендовано після повного вбирання нанести зверху крем.

·        Для догляду за шкіроютіла.Для регулярного догляду та як SOS-засіб при сонячних опіках.

·        Чоловікам і жінкам вякості гелю після гоління і депіляції

·        Для догляду заволоссям. 

ü   Як маску для волосся:нанесіть його на вологе волосся і потримайте протягом 10-15 хвилин, після чогозмийте теплою водою.

ü   Як незмивний засібдля кінчиків волосся: нанесіть на кінчики злегка вологого волосся.

·        При пересушеній,чутливій шкірі голови: гель невеликими порціями попередньо розтирати в долоняхі наносити на шкіру голови.

Підходить для жінок ічоловіків, у будь-якому віці і з будь-яким типом шкіри.

 

Зволожуючий гель з  алое вера багатофункціональний гель дляактивного зволоження шкіри, заспокоєння, пом’якшення і надання комфортноїсвіжості.

Природні активні компоненти підтримують молодість і здоров’я шкіри:

ü  Натуральний сік та екстракт алое вера - інтенсивно зволожують шкіру та допомагають їй утримувати вологу.Посилюють тонус та еластичність. Загоюють пошкодження і подразнення, прибираютьпочервоніння.

ü  Екстракт центелли азіатської має потужну заспокійливу і відновлювальну дію,зменшує запалення і почервоніння, покращує мікроциркуляцію, посилює синтезвласного колагену і гіалуронової кислоти.

ü  Природний пребіотик лактоза і ефіри жожоба допомагають підтриматигідробаланс і пом’якшують шкіру.

Підходить для жінок і чоловіків, у будь-якому віці та з будь-яким типомшкіри.

Може використовуватися для догляду за шкірою обличчя, рук і тіла. Підходитьв якості гелю після гоління і для заспокоєння шкіри після депіляції. Длязволожуючого догляду за волоссям і чутливою пересушеною шкірою голови, в якостімаски та/чи незмивного засобу для кінчиків.

Гель можна використовувати як базовий зволожуючий засіб – самостійно абодля посилення дії іншої доглядової косметики.

Містить: сік алое вера, екстракт алое вера, екстракт центели азіатської, гліцерин,лактоза, цукроза, ефіри жожоба, вітамін Е (інкапсульований)

Сік та екстракт алоевера - інтенсивно зволожують шкіру та допомагають їйутримувати вологу. Роблять шкіру еластичнішою, стимулюють природнірегенераційні процеси, покращують насичення клітин киснем. Мають загоювальнудію, сприяють зменшенню подразнень і почервонінь

Екстракт центеллиазіатської (готу кола) – знімає запалення і почервоніння,загоює і відновлює епідерміс. Відновлює шкіру після агресивних косметичнихпроцедур. Володіє активним anti-age впливом, за рахунок посилення синтезуколагену і гіалуронової кислоти. Нормалізує мікроциркуляцію, зменшує проявикуперозу. 

Лактоза - Природний пребіотик. Має інтенсивну зволожуючу дію і попереджає втратувологи шкірою. Сприяє усуненню лущення. Розгладжує шкіру, робить її гладкою таніжною.

Цукроза – зволожує шкіру і ніжно очищує від зроговілих клітин (мікропілінг)

Ефіри жожоба – пом’якшують і зволожують шкіру.

Вітамін Е (інкапсульований) – «вітамін молодості», захищає шкіру від внутрішніхчинників старіння та впливу навколишнього середовища,  підвищує її місцевий імунітет.

Характеристики
Способы доставки
Укрпошта Экспресс
от 35 ₴
Укрпошта Стандарт
25 ₴ 
Новая Почта
от 40 ₴
Способы оплаты
Надежная оплата картой
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Возвраты
Законом не предусмотрен возврат данного товара.
Объявление
53999297
Подать похожее объявление
Уход за телом