Допомогти ЗСУ
Этот товар уже продан, но есть много похожих
Похожие объявления
Продан

Рушники Fatty Dryer ідеально підходять для сушіння, тому що вони ультрам'які, ультраплюшеві, з шовковими краями та досить великі, щоб вмістити автомобіль будь-якого розміру. З двома різними ворсами вони також є універсальними!

Використовуйте цей рушник, щоб:

Висушіть весь автомобіль за один прохід
Запобігти пошкодженню зі 100% рушником
Прискоріть процес сушіння
Увібрати кожну краплю води
Керуйте автомобілем будь-якого розміру
Величезний сушильний рушник розміром 86#63 см
Фірмова шовкова окантовка демонструє вашу гордість Chemical Guys
Преміальна мікрофібра швидко вбирає воду

Рушник Fatty Super Dryer — пухнастий, м'який і поглинаючий. Це рушник гігантський! Жирний рушник поглинає більше галону води з поверхні. Звичайні рушники з мікрофібри мають квадратну форму 40 см. ; Fatty Dryer Towel має величезні розміри 86#63 см. ! Рушник виготовлений з мікрофібри преміум-класу 70/30 для м'якого поглинання, що вбирає воду і збирає будь-який пропущений бруд для витирання без подряпин.

Два денні сни для максимальної універсальності

Кожен рушник має одну сторону з коротким ворсом та одну сторону з високим ворсом. Використовуйте високий ворс, щоб стерти пил і сміття, а також полірувати деталі для надання блиску без розлучень, а сторону з низьким ворсом - для видалення пасти, восків і герметиків, що затверділа. Мікрофібра преміум-класу та ексклюзивні краї з шовковою стрічкою дуже м'які та допомагають запобігти будь-яким завихренням або подряпинам на чутливих поверхнях.

53558215