Допомогти ЗСУ
Описание

Купував авто на початку минулого року. Пригнано з Фінляндії, тому є підігріви дзеркал, передніх сидінь та двірникової зони.
Без ДТП.

По мотору все ідеально, масло не їсть, обслужений, працює не димить. Масло, всі фільтра міняв 4 тис. км тому. Масло Хадо з функцією відновлення металу (кому цікаво - почитайте).

Коробка без питань, перемикає швидко без стусанів у будь-якому положенні. Масло також міняв разом з моторним. Також Хадо. По ходовій обслужена, при покупці міняв тяги, сайленти, гальмівні диски та ін.

По кузову без особливих нарікань, є сліди експлуатації та була пара підкрасів. Є маленька маятника на задній ляді, можна викотити без фарбування.

Салон у хорошому стані, не затертий, все працює: передні склопідйомники, круїз, підсвітка салону, клімат, обігріви. Машина доглянута. В салоні зручні килимки, у багажному відсіку також.

Авто дуже містке - при розкладанні задніх сидінь виходить рівна підлога та неймовірних розмірів багажне відділення. Подорожувати з сім'єю одне задоволення, бо безпека та комфорт сім'ї на першому місці, а з такою кількістю подушок безпеки - це просто бімба.

Аргументований торг біля капоту.

Характеристики
Объявление
50076220
Подать похожее объявление
Легковые автомобили