Допомогти ЗСУ
Этот товар уже неактивен, но есть много похожих
Неактивен
Описание

Тональний крем Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup
💫Відтінок 1N1, 1N2, 2N1
30ml (повнорозмірний)

Estee Lauder Double Wear - чудовий тональний крем для активних жінок, який дозволяє зробити швидкий, акуратний та стійкий макіяж. Цей дивовижний продукт має м'яку і ніжну текстуру, завдяки якій крем легко наноситься і легко розподіляється за допомогою спонжика, подушечок пальців або кисті. Максимально близькі до натуральних відтінків надають макіяжу природного вигляду. Пропонований тональний крем добре тримається і добре лягає на шкіру як взимку, так і влітку.

Унікальна формула Estee Lauder Double Wear гарантує шкірі ніжну турботу та зволоження, освіжає та підтягує її. Пропонований продукт не забиває пори і не викликає роздратування, він може бути вільно використаний жінками з будь-яким типом шкіри. Цей засіб тримається на обличчі протягом 15 годин, так що, зробивши макіяж вранці, ви зможете бездоганно виглядати не тільки протягом усього робочого дня, але й на пізній вечірці.
Товар наданий без дозатора.

💫💫💫💫💫

Тональный крем Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup
30ml (полноразмерный)

Estee Lauder Double Wear - превосходный тональный крем для активных женщин, который позволяет сделать быстрый, аккуратный и стойкий макияж. Этот удивительный продукт имеет мягкую и нежную текстуру, благодаря которой крем легко наносится и без труда распределяется с помощью спонжика, подушечек пальцев или кисти. Максимально близкие к натуральным оттенки придают макияжу естественный вид. Предлагаемый тональный крем отлично держится и хорошо ложится на кожу как зимой, так и летом.
 
Уникальная формула Estee Lauder Double Wear гарантирует коже нежную заботу и увлажнение, освежает и подтягивает ее. Предлагаемый продукт не забивает поры и не вызывает раздражений, он может быть свободно использован женщинами с любым типом кожи. Данное средство держится на лице в течение 15 часов, так что, сделав макияж утром, вы сможете безукоризненно выглядеть не только в течение всего рабочего дня, но и на поздней вечеринке.
Товар предоставлен без дозатора.

Производитель: Estee Lauder

Размер: One size

Цвет: Белый

Характеристики
Объявление
49673786