Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Мікрофіброва рукавичка Chemical Guys з довгим ворсом преміум класу зеленого кольору "Синель" Chenille Microfiber Premium Scratch - Free Wash Mitt 17.7х22.8 см MIC_493:

Дуже м'яка, супер вбираюча рукавиця для миття автомобіля;
Не дряпає поверхню та не линяє;
Міцна та еластична манжета;
Дуже ніжна до поверхні, що обробляється;
Довгі, бархатисті нитки із мікрофібри;
Синне волокно;
Склад: 70% поліестеру, 30% поліаміду;
Можна прати у пральній машинці. Мікрофіброва рукавиця з довгим ворсом преміум класу зеленого кольору «Синель» Chenille Microfiber Premium Scratch-Free Wash Mitt 17.7х22.8 см MIC_493 дуже ніжна до поверхні, що обробляється, тому можна не боятися, що на ЛКП утворюються подряпини.

Рукавичка виготовлена ​​з тканого мікро синельного волокна, яке вплетене у великі пасма – вони відрізняються супер вбираючими здібностями та дбайливим ставленням до ЛКП та обробки. Ця екстра м'яка плюшева рукавиця не линяє, не залишає ворсинок та подряпин на лакофарбовому покритті. Синільне мікрофіброве волокно є більш м'яким, ніж найкраща овчина, і відрізняється неймовірними поглинаючими властивостями. Завдяки складу (70/30 поліестеру та поліаміду), рукавиця зберігає ту ж м'якість, навіть після багаторазового прання.

М'які, великі пасма утримують велику кількість мийного розчину, що гарантує миття преміум класу, за рахунок зменшеного тертя та щадної дії по відношенню до фарби. Після застосування рукавиці ви на 100% можете бути впевнені, що на поверхні не залишиться розлучення Завдяки особливостям матеріалу, на подив м'якого, що відрізняється супер вбирають здібностями, за допомогою рукавиці ви зможете відмити будь-які забруднення, навіть найстійкіші. При цьому лакофарбові покриття залишаться в ідеальному стані, без найменших подряпин та інших пошкоджень.

Еластична манжета м'яко охоплює руку, щоб захистити її від намокання.

Способы доставки
Meest
от 29 ₴ 
Укрпошта Экспресс
от 35 ₴
Укрпошта Стандарт
от 25 ₴ 
Новая Почта
от 40 ₴
Способы оплаты
Надежная оплата картой
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Наложенный платеж
100% оплаты при получении. Комиссия почты 15 ₴ + 2% от товара
Предоплата на карту продавца
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
Законом не предусмотрен возврат данного товара.
48925949