Допомогти ЗСУ
Описание

🔥 🔥 🔥 3D ручка Smart 3D Pen 2 c LCD дисплеєм. Колір: блакитний🔥 🔥 🔥

Здавалося, у наше століття вже нема чим здивувати сучасну людину, проте навіть найдосвідченіші власники всіляких високотехнологічних гаджетів будуть здивовані таким несподіваним рішенням, що стало проривом у сучасному мистецтві та моделюванні. Відтепер створювати малюнки можна не лише на плоскій поверхні. Абсолютна новинка – 3D ручка – ручка для малювання в просторі! Тепер немає перешкод для реалізації вашого творчого потенціалу — створюйте тривимірне зображення прямо в повітрі! Для цього не потрібно складного обладнання та програмного забезпечення. Достатньо придбати 3D ручку, відкривши нові можливості для створення об'ємних малюнків.

Як витратний матеріал для 3D ручки використовується спеціальний різнокольоровий пластик, який, нагріваючись, видавлюється назовні і відразу застигає, що дозволяє створити цільну і акуратну об'ємну конструкцію. Використовуючи 3D ручку, можна намалювати на папері або будь-якій плоскій поверхні окремі елементи після з'єднання їх у складну модель. Застиглий пластик легко зняти з робочої поверхні.

3д ручка розвиває уяву та просторове мислення, тому стане бажаною у будь-якому центрі розвитку, будинку творчості або просто на столі у любителів 3D-моделювання. Пристрій 3D pen можна взяти з собою в поїздку, адже завдяки компактним розмірам він не займає багато місця. Принцип використання інтуїтивно зрозумілий і простий, тому допоможе захоплююче провести сімейне дозвілля. Варто трохи потренуватися і унікальні шедеври вашої фантазії втіляться в життя. Бажаєте здивувати близьких у день народження? 3D ручка стане чудовим нестандартним подарунком для іменинника будь-якого віку та статусу. Унікальна у своєму роді ручка для малювання об'ємних зображень доступна кожному, ціна 3D ручки відносно невисока, особливо з огляду на її необмежені можливості в області створення тривимірних об'єктів.

Характеристики:

• Регулювання швидкості роботи

• Найкращий вибір для дітей від 8 років

• Наявність дисплея: так

• Діаметр сопла: 0,7 мм

• Діаметр пластику: 1,75 мм

• Температура нагрівання головки: 160 * 210C (PLA), 210-230C (ABS)

• Температура сопла:

___
👉 Ціна: 349 грн.
Надсилання замовлень до 19:00!
___
Доставка:
❤ Нова пошта
💛 Укрпошта
💙 Justin
___
Оплата:
💵 При отриманні поштою (накладка)
💳 Передплата на карту

Объявление
48688313
Подать похожее объявление
3D-дизайнер