Допомогти ЗСУ
Описание

Такаж є в наявності "Грунтовка(Knauf GRUNDIERMITTEL PRO 10 кг),привіконний профіль,маяки(B6/B10),кутники метал/пластик для мокрої щекатурки та ще багато чого іншого детальніше по телефону.Можлива доставка.

KRUMIX UNIVSSL(Аналог кнауф Родбанд) 205грн/мішок

КМ-Старт Для ручного штукатурення різних типів поверхонь стін всередині приміщень (у т. ч. кухні та ванні кімнаті). Для вирівнювання поверхонь стін перед декоративним оздобленням
175грн/шт

Штукатурка гіпсова для машинного нанесення Krumix “КМ-75” – суха штукатурна суміш на основі гіпсового в’яжучого та легкого заповнювача із застосуванням мінеральних та хімічних добавок, що забезпечують високу адгезію, водоутримуючу здатність та оптимальний час роботи. Область застосування: гіпсової штукатурки для машинного нанесення Krumix «КМ-75» призначена для виконання внутрішніх одношарових гіпсових штукатурок на стелях і стінах за допомогою штукатурного агрегату, а також для доведення поверхні до глянцу без додаткового шпаклювання перед нанесенням декоративних покриттів (фарб, декоративних складів, шпалер).

Характеристики
Объявление
48409300
Подать похожее объявление
Строительные смеси