Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
К сожалению, этот товар уже неактивен. Но вы можете купить Діагностика хвороб та оздоровлення без аптек у других продавцов.
Похожие объявления
Также часто ищут
Неактивен

Діагностика хвороб та оздоровлення без аптек
405 грн.

ОПИС
Компьютерне тестування (КТ) показує:

функцію кожного органу і системи в даний момент;
ступінь «зашлакованості» органу, здатність його до самовідновлення;
схильність людини до захворювань.

Тестуються слідуючі органи та системи;
- серцево-судинна та нервова системи;
- шлунково-кишковий тракт (гастрит, виразкова хвороба, коліти, дизбактеріоз, панкреатит, пухлини підшлункової залози та печінки, цистіт, холецестіт та інші);
- гінекологія;
- опорно-рушійна система;
- бронхолегенева система;
- ендокринна (в т.ч. захворювання щитовидної залози) та імунна системи;
- обмін речовин;
- захворювання шкіри та інші.

Основні завдання, поставлені перед компьютерним тестуванням, це:
- визначити початковий рівень здоровья людини, ступінь зашлакованності важкими металами, токсинами, ступінь алергізації, брак вітамінів, мінералів, інших поживчих речовин;
- зьясувати причиниі наслідки патологічного процесу;
- дізнатися схильність людини до різних захворювань;
- скласти індивідуальну оздоровчу програму, з використанням натуральних фітопрепаратів (екстракти, еліксири, таблетки, капсули, лікувальні мазі) компанії new life.
Індівідуальна оздоровча программа складається мінімум на 4 місяці, за цей час в організмі відбуваються колосальні зміни, клітини організму відновлюються і людина виліковується.

Для проведення тестування використовується діагностичний комплекс "Медбіотех". Збір інформації про роботу (функції) кожного органу проводиться за методом Фолля. Це метод електроакупунктури, коли по біоактивним точкам, що знаходяться на руках і ногах пацієнта, йде збір інформації. По відхиленню від норми можна визначити, який орган працює найгірше, які процеси порушені в ньому: кровообіг, або нервова регуляція, або очищення органу, тобто здатність до самовідновлення. Переважають в органі процеси відновлення або руйнування, давній - хронічний це процес або недавній - гострий. Ось на ці питання може відповісти компьютерне тестування. Для складання оздоровчої програми цієї інформації достатньо.

Цей діагностичний комплекс успішно використовується в стаціонарах, поліклініках та санаторіях уже на протязі 20 років.

Обстеження можна проходити всім дорослим, а також дітям з 3-х років, триває обстеження близько 45 хвилин і коштує 405 грн.

Крім того до обстеження входить 3 безкоштовних теста на вибір: на наявність паразитів, патологічних мікробів, відхилення в складі крові, гормонах, наявність алергенів, солей важких металів, брак вітамінів, мікроелементів.

Більш детальну інформауію можу скинути у Вайбер, мій номер під’єднаний до Вайберу 0672511149
Компьютерне тестування проводиться кожного місяця в м. Черкаси. Є попередній запис.
Щиро запрошуємо, уже тисячі людей оздоровилися без аптек.

48346457