Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Дістану код до Вашої магнітоли.

Максимально швідкоо!!!

Коди робочі!!!

Гарантую поверення коштів якщо не війшло отримати код або виникла затримка через проблеми з сервером!!!

Ціни мінімальні, від 80грн на Форд і Рено.

VW - 150грн (окрім MFD і RNS510 - 250)

Nissan - 250грн

Honda Acura - 200грн

Dodge Chrysler Jeep - 200грн-300грн

Fiat - 200грн

Ford - 80грн з навігацією 150грн

Renault - 80грн

Dacia - 80грн

та багато іншіх. (по інших ціни уточнюйте)

Процедура отримання коду виглядає так:

1. Присилайте фото серійника (де знаходиться серійний номер дивіться фото в оголошенні, на декотрих автомобілях не обовязково знімати магнітолу , наприклад Honda, Acura, Ford, Nissan)

2. Оплачуєте послугу (ціни по різніх виробниках різні, від 80грн.)

3. Отримуєте код на протязі 5-10 хвален.

Для швидкого звязку пішіть на VIBER, WhatsApp, Telegram або сюди в повідомлення.— Becker, Harman, Delco, Blaupunkt, Grundig, Philips, Delphi, Bosch, Pioneer

— Fiat 500, Punto, Stilo, Cubo, Doblo, Ducato, Palio, Panda, Tipo, Scudo та інші.
— Alfa Romeo, Lancia, Iveco
В магнітолах цих виробників немає можливості отримати серійний номер без зняття магнітоли, тому, знімайте магнітолу, фотографуйте наклейку з серійником і присилайте фото мені.

— Chrysler, Jeep, Dodge
В деяких випадках при блокуванні магнітоли, серійник може бути зображений на дисплеї, якщо ні тоді знімайте магнітолу, фотографуйте наклейки що знаходяться на корпусі і присилайте мені.
Магнітоли з серійним номером T00AM, T16QN, T19QN по ціні дорожчі

— Audi - Concert, Symphony, Navigation Plus, A3, A4, A6, A8
В Audi серійний номер магнітоли можна знайти на наклейках на корпусі магнітоли або серійник може бути вибитий на самому металічному корпусі.
Серійний номер починається з символів AUZ*********** - всього 14 символів.

— Ford Ka, Fiesta, Focus, Mondoe, Connect, Transit, Puma, Tourneo, Kuga, Ranger, Edge, C-max, S-max
В магнітолах без навігації Форд щоб дізнатись серійний номер можна натиснути і утримувати на магнітолі кнопки 1 і 6, зявиться інформація на дисплеї про магнітолу в якій і буде серійний номер (зніміть цю інформацію на відео і скиньте мені, я розберусь). Деякі моделі показують інформацію при натисненні кнопок 2 і 6.
Якщо таким способом дізнатись серійник не вийшло - тоді потрібно дістати магнітолу і сфотографувати наклейки які знаходяться на корпусі магнітоли.
Важливо!!! Якщо на дисплеї магнітоли зображено LOCKED 13 це означає що магнітола вже заблокована і не дасть ввести код.

— Volkswagen VW - Alpha, Betta, Delta, Gamma, R100, RCD210, RCD300, RCD310, RCD500, RCD510, RNS510, RNS500, RNS315, RNS310, MFD, MFD2, Passat, Jetta, Caddy, Polo, Golf, Touran, Sharan, Transporter, Multivan.
В Volkswagen серійний номер магнітоли можна знайти на наклейках на корпусі магнітоли або серійник може бути вибитий на самому металічному корпусі.
Серійний номер починається з символів VWZ*********** - всього 14 символів.

— Hyundai SantaFe, Tucson, Accent, Sonata, Getz, Elantra
В магнітолах Hyundai немає способу отримати серійний номер не знімаючи магнитолу, тому знімайте магнітолу, фотографуйте наклейку з серійником і присилайте мені.

— Acura MDX, RDX, NSX, ILX, TLX
— Honda CRV, HRV, Accord, Civic, jazz, Pilot, Crosstour, Insight, Odyssey
Як дізнатись серійний номер на магнітолах HONDA, ACURA не дістаючи магнітолу?
Це можна зробити за допомогою натискання клавіш на магнітолі:
Повернути ключ в замку запалювання в положення ІІ
Переконатись що магнітола виключена, якщо ні виключіть її. Скориставшись кнопками вибору радіостанцій, натисніть одночасно кнопки 1 і 6 і утримуючи їх натисніть кнопку включення/виключення магнітоли (короткостроково).
Якщо на авто відсутні клавіші вибору радіостанцій (Crosstour, Accord 2013), тоді скористайтесь кнопками DISP, BACK, натиснути їх одночасно і утримуючи їх натиснути і утримувати кнопку включення/виключення магнітоли, зявиться меню в якому потрібно буде вибрати потрібний пункт для відображення серійного номеру магнітоли.
Серійний номер складається із 8 (восьми) цифр. В деяких випадках серійний номер відображається по 4 цифри два рази, це залежить від моделі магнітоли (виглядає так: U2200 i L0055).
Ще можливий варіант (наприклад як в Honda CRV 2013 модельного року) після вищенаведеної процедури декілька разів натиснути кнопку SCAN, яка знаходиться зліва від отвору загрузки CD дисків, серійний номер повинен відобразитись в верхній частині екрану.
Якщо не допоміг ні один з вищенаведених способів тоді знімайте магнітолу, фотографуйте наклейки що знаходяться на корпусі магнітоли і присилайте мені.

— Skoda - Swing, Bolero, Amundsen, Columbus, Superb, Octavia, Fabia, Roomster, Yeti.
В Skoda серійний номер магнітоли можна знайти на наклейках на корпусі магнітоли або серійник може бути вибитий на самому металічному корпусі.
Серійний номер починається з символів SKZ*********** - всього 14 символів.

— Nissan - BLAUPUNKT, Bosch, CLARION, DAEWOO, Nissan Connect, Almera, Altima, Armada, Tiida, Juke, Leaf, Micra, Murano, Note, Pathfinder, Patrol, Primera, Primastar, Qashqai, Teana, Terrano, Versa, X-Trail.
Щоб дізнатись серійний номер магнітоли Sat Nav: Введіть 3 рази будь який код! На дисплеї зявиться серійний номер, номер приладу і дата скиньте мені фото інформації з дисплею.
Для моделей Daewoo, Clarion і Blaupunkt дістаньте магнітолу, зробіть фото наклейки з серійним номером котра знаходиться на корпусі магнитоли і скиньте мені.

— Renault Megane, Clio, Laguna, Scenic, Espace, Twingo, Kangoo, Master, Trafic
— Dacia Logan, Duster, Sandero, Docker
Для отримання коду зробіть фото наклейок які знаходяться на корпусі магнітоли і скиньте мені.

— Mercedes Benz A B C E G S class Alpine
В магнітолах Mercedes немає способу отримати серійний номер не знімаючи магнитолу, тому знімайте магнітолу, фотографуйте наклейку з серійником і присилайте мені.

— Код розблокування магнітоли грузовика, фури, буса - Mercedes, MAN, Scania, Volvo, Iveco, Renault
Для отримання коду зробіть фото наклейки з серійним номером котра знаходиться на корпусі магнітоли.

— BMW, Opel, Jaguar та інші.


Питання:

Буває так що код не підходить?
Так, в небагатьох випадках можливе і таке. Причиною цього може бути, ви помилились коли писали серійник (тому краще скидайте фото наклейок щоб не було помилок), або хтось залив прошивку з іншої магнітоли чи змінив в памяті мікросхеми код.
В такій ситуації знімаєте відео так що було видно серійний номер який ви прислали мені, потім переводите камеру на дисплей магнітоли, вводите код, видно що магнітола блокується або видає попередження що код невірний і я поверну ваші кошти.

Що робити якщо код не підходить?
Вам потрібно звернутись в спеціалізовану майстерню (зазвичай це майстерні по ремонту компютерів), які можуть зчитати код з мікросхеми памяті магнітоли.Відключив клему АКБ акумулятора і магнітола запитує код,
замінив приборку а магнітола запросила код,
поставив в авто іншу магнитолу і вона просить ввести код,
де можна дістати код розблокування,
як отримати код розкодування,
як розблокувати штатну магнітолу,
де знайти пин код для магнітоли,
дізнатись код магнітоли,
pin код на магнітолу,
пін код для автомагнітоли,
штатна магнітола заблокувалась,
розкодувати магнітолу,
отримати код не заїжаючи до диллера,
зняти блок автомагнітоли, якщо на дисплеї написано safe, safe 2, code

Спросить продавца

4719342