Допомогти ЗСУ

Ця сироватка підходить для шкіри зі зморшками та пігментними плямами, для шкіри тьмяної, з нерівним тоном, а також для шкіри, схильної до запалень. Її можна використовувати за будь-яких типів шкіри, але на чутливій шкірі з обережністю.
Сироватка містить високу концентрацію відновлювальних, просвітлювальних, заспокійливих інгредієнтів, вітамінів, антиоксидантів: Ретинол, Ніацинамід В3, Пантенол В6, вітамін Е, Бета-каротин, Корінь солодки, Центела, Бісаболол, Бета-глюкан, Гіалуронова кислота. Це потужний коктейль із відновлювальних і просвітлювальних інгредієнтів, які взаємно доповнюють одні одних і сприяють надзвичайним результатам: стати шкірі більш гладкою, рівною, пружною, зменшити видимі ознаки старіння, як-от пігментація, зморшки. Сироватка допомагає відновленню шкіри від пошкоджень, що викликаються УФ.

Антивікова дія:

Ретинол, трансформуючись у ретиноєву кислоту, підсилює синтез колагену. Також він пригнічує руйнування колагену в дермі, пригнічуючи ферменти, що руйнують колаген, звані матриксними металопротеїназами, кількість яких збільшується під дією УФВ.

Ніацинамід активно бере участь в енергетичному обміні клітин, стимулює утворення церамідів, підсилює капілярний кровообіг і підвищує тонус шкіри. Ніацинамід збільшує вироблення колагену в культурах фібробластів і знижує рівень глікозидів у дермі у фотоушкодженні шкірі. Ніацинамід має антиглікаційну дію, запобігаючи пожовтінню шкіри.

Просвітлення пігментації:

Ретинол бореться з пігментацією, трансформуючись у шкірі в ретиноєву кислоту, яка підсилює оновлення клітин епідермісу. У такий спосіб зменшується час контакту меланоцитів із клітинами й пігмент не встигає переходити в клітини епідермісу.Ніацинамід, який також ефективно пригнічує меланогенез, запобігаючи перенесенню пігменту з меланоцитів у кератиноцити, у такий спосіб зменшуючи кількість забарвлених клітин. Підсилює просвітлювальну дію сироватки Корінь солодки, що може руйнувати меланін і пригнічувати його синтез.

Антиоксидантний захист:

Потужний збалансований комплекс із ліпофільних і гідрофільних антиоксидантів захищає клітинні мембрани, клітини шкіри та міжклітинні речовини від пошкоджень. Ретинол, Ніацинамід, Вітамін Е, Бета-каротин, екстракт Зеленого чаю, запобігають виснаженню внутрішніх антиоксидантних ресурсів.

Від запалень:

Ретинол допомагає у легкій і помірній формах акне завдяки зниженню активності 5 альфа-редуктази. Він зменшує кератинізацію сальних проток, а також зменшує вироблення шкірного сала та покращує його відтік. Це знижує закупорювання пор мертвими клітинами та надлишками шкірного сала, зменшується поява комедонів і знижує кількість висипок.

Під час досліджень, ніацинамід також показав свою протизапальну активність і високу ефективність у зниженні вироблення шкірного сала. Бета-глюкан сприяє нормалізації шкірного імунітету і посилює протизапальну та заспокійливу дію Пантенолу, Центели, Бісабололу, Солодки, Гіалуронової кислоти, екстракту Алое.

Зволоження:

Сироватка чинить зволожувальний еф

Способы доставки
Новая Почта
от 40 ₴
Способы оплаты
Надежная оплата картой
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Наложенный платеж
100% оплаты при получении. Комиссия почты 15 ₴ + 2% от товара
Предоплата на карту продавца
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
Законом не предусмотрен возврат данного товара.
44534327