Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Доброго вам дня!
Мене звати Сергій,надаю послуги маркетолога-просування бізнеса в інтернеті,зростання продажів,збільшення постійного припливу клієнтів(купівля товара/послуги та відвідуваність сайта).
Рекомендую скористатись нашим сервісом: Масова розсилка на дошки оголошень-ефективний спосіб розміщення реклами в інтернеті.
Розсилка на дошки як швидкий спосіб збільшення продажів.
Головним і очевидним ефектом публікації реклами на інтернет-дошках є зростання числа клієнтів і покупців, що неминуче веде до збільшення прибутковості проекту. В цьому плані віртуальні дошки оголошень відрізняються від реальних лише кількістю ознайомилися з інформацією людей: в нашому випадку воно на порядки вище.
Якщо розмістити оголошення на вході в під’їзд, його помітять лише кілька десятків жителів. Рекламу на зупинці громадського транспорту можуть побачити сотні пасажирів (питання в тому, скільки з них звернуть на неї свою увагу). А з тематичною інформацією на віртуальній дошці зможуть ознайомитися тисячі відвідувачів, причому, невипадкових людей, а представників цільової аудиторії, які шукають конкретний товар або конкретну послугу.
Статистика свідчить: правильно організована і продумана розсилка на дошки здатна підняти продажі на 50% і вище при мінімальному бюджеті рекламної кампанії.
Розміщення оголошень як метод розкрутки сайту.
Роблячи публікацію на віртуальному майданчику і вказуючи в ній посилання на свій сайт, власники веб-ресурсів отримують парочку додаткових бонусів. По-перше, частина відвідувачів перейде по посиланню, що збільшить відвідуваність сайту. По-друге, опубліковані тексти, а значить – і посилання в них, індексуються пошуковими системами. І те, і інше сприяє підвищенню рейтингу сайту і його підйому на більш високі позиції в пошуковій видачі. А це, знову-таки, збільшення конверсії сайту і зростання продажів.
Тарифи по Україні:
Стандарт – 50 дошок=140грн.
Класік – 100 дошок=210грн.
Преміум – 150 дошок=290грн.
Бізнес – 200 дошок=380грн.
Місяць 4х50-50 оголошень в тиждень + оновлення=450грн.
Місяць 20х10-10 оголошень з пн по пт + оновлення=500грн.
Готові вибрати тариф?

Спросить продавца

41906818