Описание

100% натуральний корінь
Привезений зі Сходу
Не підробка
Настоянка 250 мл
Без хімії та барвників
Не розведена ,працюємо на совість
Витримана ,тому збережені всі лікарські властивості
Великий досвід та знання по технології

Для чоловіків
Користь властивостей женьшеню для чоловіків в першу чергу проявляються в підвищенні лібідо. З плином часу рівень гормонів в організмі у представників сильної статі неминуче знижується, погіршується загальне самопочуття, падає настрій. Корисні властивості настоянки женьшеню допомагають лікувати статеве безсилля, безпліддя, стимулюють сексуальний потяг.

Користь настоянки женьшеню для чоловіків проявляється в поліпшенні кровообігу в статевих органах, вплив на якість ерекції і кількість сперми, стимулювання гладкої мускулатури. Корисні властивості женьшеню тонізують, підвищують фізичну витривалість, життєву активність, що також впливає на потенцію. Настоянка допомагає справлятися зі стресовими станами, служить в якості тоніка.

Крім того, користь і шкода женьшеню проявляються при гіпертензії, серцевої недостатності, цукровому діабеті (посилює дію препаратів, знижує цукор), перешкоджає розвитку ракових пухлин в організмі. Настоянка полегшує перебіг запальних процесів у дихальних шляхах, зміцнює легені, а також покращує травлення, роботу шлунка, допомагає при отруєннях, виявляє інші корисні властивості.

Для жінок

Жінкам старшого віку, що зазнають болю в період менструації, лікарі часто рекомендують настоянку. І це не робиться даремно, адже користь і шкода женьшеню досить добре вивчені на практиці. Настоянка знімає біль від спазмів у ділянці живота, позбавляє від перепадів настрою, а також підвищує імунітет і витривалість, укріплює м’язи.

Активно впливає на кровотворну функцію, стимулює вироблення здорових кров’яних тілець, нормалізує артеріальний тиск, покращує кровообіг, надає багато корисні і цілющі властивості. В процесі лікування женьшенем підвищується газообмін в корі головного мозку, поліпшується робота серця, зорова функція, стимулюються залози внутрішньої секреції, прискорюється перебіг окислювальних процесів.

Корисні властивості настоянки допомагають справлятися з нервовими розладами, тривогою, відновлюють душевні сили і боряться з ушкодженням нервових перевантажень та стресів. Женьшень покращує психічну діяльність, регулює вироблення гормонів стресу і стимулює утворення ендорфінів, виявляє та інші корисні властивості: очищає організм від токсинів, виводить зайву рідину і усуває набряки.

Об‘єм 250 мл

Характеристики
  • Состояние
    Новое
  • Производитель
    Собственное производство
Объявление
4037045
Похожие объявления
Сквален акулий, 100 мл.
Новое
1
418 грн
Кременчуг
Александр
4.8
Секрет улитки 40% (Муцин), 100 мл.
Новое
1
Poppers Super Rush
Новое
1
Попперс gold 10ml uk
Новое
1
Комплекс «омега-3»
Новое
2
400 грн
Харьков
Наталья
Креми для контуру очей
Новое
1
400 грн
Ивано-Франковск
Оля
4.9
Гропринозин 50 таблеток
Новое
1
Омега 3
Новое
2
480 грн
Самбор
Маряна
Комплекс пробиотиков-14, 120 капсул Piping Rock США.
Новое
3
430 грн
Тернопольская область
Ігор
5.0
Ультра Омега-3  ,500 EPA / 250DHA,90 шт,NOW
Новое
2
Памперсы для взрослых
Торг
Новое
4

Также часто ищут