Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Кухня полевая (очажная) КО-75 с хранения, состояние нового.

Кухня очажна КО-75 відноситься до класу кухонь переносних. Кухні очажні КО-75 призначені для приготування їжі з двох страв в польових умовах, а також в залізничних вагонах і на судах при перевезеннях особового складу військових підрозділів.
КО-75 працює як на рідкому, так і на твердому паливі. Казан КО-75 для першої страви з безпосереднім обігрівом, а казан для приготування других страв в кухнях КО-75 з непрямим обігрівом, причому обігрів такого казана ведеться через проміжний теплоносій.
Кухня змонтована на санчатах, виготовлених з труб або сталі круглого перетину, які служать для монтажу теплового блоку і для полегшення переміщення, розвороту в потрібному напрями при установці кухні на місцевості.
Кухня КО-75 (мал. 1) складається з теплового блоку і паливної системи. У тепловий блок входять вогнище з димарем, казани для приготування першого і другого блюд, духовка і водонагрівач.
Вогнище кухні є металевим каркасом з кутової сталі, що фанероване з внутрішньої сторони сталевим листовим прокатом. Усередині вогнища встановлені три відбивні листи з неіржавіючої сталі, які розташовані під кутом до стінок вогнища, топкова камера з колосниковими гратами і зольник. У вогнищі кухні передбачений зворотний газохід, для чого вогнище розділене горизонтальною перегородкою з отворами для установки казанів.

Ціна договірна, в залежності від стану обладнання. Є вибір.

37137885