Допомогти ЗСУ
Продавец временно заблокирован, но есть много похожих объявлений
Похожие объявления
Продавец временно заблокирован

Гель-крем Tooth Mousse створений на основі технології Recaldent (Казеїн Фосфопептид – Аморфний Кальцій Фосфат).
Казеїн - білок звичайного коров'ячого молока, багате джерело кальцію та фосфору, що забезпечує повноцінне сприйняття людським організмом цих мікроелементів. Таким чином, застосування Tooth Mousse є найбільш природним способом захистити тканини зуба людини.
Більше того, цей захист надійно служитиме протягом багатьох місяців.
Tooth Mousse дуже корисний для людей з потенційно високим ризиком розвитку карієсу: при поганій гігієні ротової порожнини, утрудненому догляді за зубами, носінні брекетів та інших ортодонтичних апаратів, заняттях спортом, фізичних навантаженнях, вагітності (а також у період лактації), лікуванні переломів кісток. Всі ці обставини дуже суттєво впливають на стан тканин зуба, їх міцність та опір карієсогенним бактеріям.
Особливо він необхідний дітям, які так люблять солодке.

Властивості:

Відновлення та зміцнення тканин зуба.
Ефективне зниження чутливості дентину та емалі буквально після 3-4 застосувань.
Профілактика розвитку карієсу.
Захист дитячих зубів.
Максимальна простота застосування.

Застосування: потрібно почистити зуби, видавити крем на палець і нанести на поверхню емалі. Рекомендований час перебування у роті – не менше 5 хвилин. Краще тримати рот відкритим, це зменшить слиновиділення. Після використання крем потрібно виплюнути, а потім не вживати їжі протягом 30 хвилин. Якщо проковтнути якусь частину препарату, нічого неприємного не станеться.
Регулярне застосування Tooth Mousse – максимально простий та надзвичайно ефективний спосіб зміцнити Ваші зуби та захистити їх від чутливості та карієсу

Размер: One size

Цвет: Белый

36534429