Описание

Модульні конструкції
Наше підприємство пропонує широкий асортимент модулей з можливістю швидкого монтажу та транспортування. Модульні будівлі можуть мати різне використання: пости охорони, санвузли, туалетні кабіни, душові кабіни, прохідні будки, каси, сторожки, пункти пропуску, торгові павільйони, кіоски різних розмірів.

Будова та матеріали
Модульні кабіни – це сучасні будівлі, що проектуються та виготовляються за технологіями швидкого зведення. Їх основа – це сендвіч-панелі, матеріал, який завдяки багатошаровій структурі дозволяє підтримувати в середині будівлі сталу температуру протягом року. Цю здатність забезпечує екструдований пінополістирол, який використовується у панелях. Цей композитний матеріал, абсолютно стійкий до впливу вологи, мікроорганізмів, не гниє та не уражується грибком, витримує значні навантаження. Це дозволяє використовувати кабіни тривалий час без ремонту чи заміни. Крім цього, в якості додаткової теплоізоляції використовується пінополіуретан – пористий полімер, що надійно захищає від втрати тепла і дозволяє економити на опаленні. Тож стіни наших конструкцій мають відмінні тепло та звуко ізоляційні властивості. Спеціально підібрані матеріали в сендвіч-панелях створюють щось на подобі «ефекта термоса» - запобігають перегріву кабіни в спеку і зберігають тепло під час холодів, що дозволяє використовувати кабіну цілий рік, в широкому температурному діапазоні від -50 °C до +60 °C. Для більшої міцності конструкції пластиковий профіль з якого виготовляється каркас – армовано металевим профелем.

Властивості
Відсутність біологічної корозії. Основні складові матеріалів - це полімерні компоненти, які не є життєвим середовищем для мікроорганізмів, бактерій і грибків.

Довговічність і надійність
Головною вимогою до кабін, що експлуатуються в умовах дії агресивного природного середовища є довговічність і висока надійність в процесі експлуатації. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам кабіни із сендвіч-панелей мають тривалий термін служби (понад 20 років) і не вимагають особливого догляду в процесі експлуатації.

Комплектація
Освітлення. Значна економія електроенергії досягається завдяки використанню сучасних світильників LED, що монтуються в стелю.
Обігрів. Тепло в холодний період забезпечується завдяки економному електричному конвектору з регулятором температури. Датчик температури дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні.
Антивандальність. З зовнішньої сторони кабіни, сендвіч-панелі можуть бути обшиті додатковим захисним покриттям довільного кольору. Міцні листи з металу чудово захищають конструкцію від механічних пошкоджень.

Характеристики
  • Состояние
    Новое
  • Тип постройки
    Бытовки
  • Материал
    Металлопластик
Объявление
3509070
Похожие объявления
Блок посты новые
Новое
6
24000 грн
Киевская область
Марина
Пост охраны без антивандального покрытия
Новое
4
Пост охраны 150 х 150 (см)
Новое
8
26250 грн
Винницкая область
Виктория
Пост охраны
Новое
3
Пост охраны
Новое
2
Вагончики строительные
Новое
4
21000 грн
Киевская область
Марина
Бытовки
Новое
10
24300 грн
Киев
Марина
Бытовка
Новое
7
23000 грн
Киев
Марина
Садовые домики
Новое
4
25900 грн
Киевская область
Марина
Бытовки
Новое
5
24000 грн
Киев
Марина
Бытовки садовые
Новое
7
29000 грн
Киев
Марина
Хоз.блок (сарайчик)
Новое
3
Сарай. Хоз.блок 3х2м
Новое
3
31000 грн
Киевская область
Руслан
Бытовки новые
Новое
8
26000 грн
Киев
Марина
Бытовки садовые
Новое
5
29000 грн
Киев
Марина
Пост для охраны мобильный
Новое
8
Морской контейнер
Торг
Хорошее
2
1000 $
Запорожская область
Митя

Также часто ищут