• Описание

  Залишилося 4 каністри по 5 літрів.
  Ціна каністри 4750грн.

  Комбінований системний фунгіцид широкого спектра дії для захисту зернових культур від листостеблових інфекцій.

  Переваги препарату:

  ідеальна комбінація речовин з різними механізмами дії;
  високоефективний проти хвороб листя та стебла;
  лікувальна та довготривала профілактична дія;
  збільшує урожай;
  антистресовий ефект.
  Призначення:

  двокомпонентний системний фунгіцид широкого спектра дії для захисту зернових культур від комплексу хвороб.

  Препаративна форма:

  концентрат суспензії. Містить специфічні полімери, що забезпечують додаткове прилипання краплі до поверхні листка.

  Характеристика діючих речовин:

  епоксиконазол - фунгіцидна діюча речовина широкого спектра дії з класу триазолів, що володіє профілактичною, викорінюючою і тривалою залишковою дією. Після обробки активно поглинається листям і переміщується по рослині. Активний навіть при холодній і вологій погоді.

  Азоксистробін - діюча речовина з класу стробілуринів. Характеризується тривалим захисним і озеленюючим ефектом. Азоксистробін справляє позитивну фізіологічну дію на рослини, збільшує засвоєння азоту за рахунок уповільнення інактивації нітратредуктази в темряві, знижує споживання води, регулюючи процес закриття продихів і посилюючи асиміляцію вуглекислого газу, що особливо важливо в період посухи. Подовжує період вегетації за рахунок інгібування процесу утворення етилену (гормону старіння) в рослині.

  Спектр дії:

  широкий спектр захворювань, у тому числі на пшениці - борошниста роса, бура іржа, стеблова іржа, септоріоз листя та колосу, піренофороз; на ячмені - борошниста роса, карликова іржа, стеблова іржа, сітчаста плямистість, темно- бура плямистість, ринхоспоріоз; на соняшнику - фомоз, іржа, пероноспороз, борошниста роса, фомопсис; на сої - пероноспороз, борошниста роса, іржа, аскохітоз, альтернаріоз, антракноз, септоріоз, церкоспороз; на ріпаку - фомоз, альтернаріоз, біла та сіра гнилі, пероноспороз.

  Механізм дії:

  епоксиконазол порушує утворення клітинних мембран міцелію грибів. Азоксистробін інгібує мітохондріальне дихання, блокуючи транспорт електронів у ланцюзі цитохромів b і c1.

  Швидкість дії:

  наявність у складі фунгіциду двох діючих речовин, що відрізняються механізмом і способом дії на патогени, забезпечує захисну і антиспорулюючу дію відразу ж після контакту з оброблюваною листковою поверхнею.

  Період захисної дії:

  Спіріт™ забезпечує захист посівів від хвороб протягом періоду - до 4 тижнів з моменту обробки.

  Можливість виникнення резистентності:

  при дотриманні рекомендованих норм витрати і технології застосування препарату виникнення резистентності у патогенних організмів малоймовірне.


 • Объявление
  №303410

 • Также часто ищут