Описание

Про мед ви багато не знаєте. І я теж.
Найчастіше споживачів, при купівлі меду, цікавить одне питання: "Як відрізнити справжній продукт від підробки?".
Скажу вам більше, мед буває не тільки "справжній" і "несправжній". Але і "справжній" поділяється на дві категорії, які суттєво відрізняються по якості.
Отже, справжній мед ще може бути зрілий або незрілий.
Колись, на OLX, я потрудився і написав цілу статтю на цю тему. Повторюватися не хочу (десь у мене збереглась копія тієї писанини), а друкувати щось нове (тема невичерпна і безкінечна) - лінь заморочуватися.
Двома словами можу повідомити наступне. Незрілий мед - це солодка вода, нектар, який бджоли зібрали з квітів і переробили до того чи іншого ступеня готовності.
Буває, що дехто скаржиться: "Купив меду, а він через деякий час, забродив". Або: "Постояв пару місяців, а потім зробився непривабливим: всередині банки утворився згусток, який плаває в рідині"...
Ото він і є - незрілий мед. Звичайно, що такий продукт є малокориснисним для здоров'я… хоч продається на базарі по тій самій ціні, що і мед зрілий. А часто - і дорожче, бо зрілий мед має схильність до швидкого загустівання в однорідну масу, схожу на масло, а незрілий - довго залишається рідким, що дуже тішить недосвідченного покупця.
Практично у вас є декілька виходів, шановні покупці, якщо ви хочете їсти зрілий мед та покращувати, з його допомогою, своє здоров'я та самопочуття. Основних - два: знати пасічника особисто, бути в курсі того, які стільники він дістає з вуликів і у які строки відкачує… Або купувати стільниковий мед в запечатаних (це важливо!) стільниках. Са́ме печатка на комірках є свідченням того, що нектар перероблений бджолами повністю і перетворений на зрілий квітковий мед. Падь бджоли не печатають.
Крім того, восковий стільник збереже, до певної міри, для вас аромат справжнього меду, котрий погано тримається у скляній банці (не кажучи вже за пластикове відерце).
Особисто мені подобаються нотки ванілі…
Старався коротко… Багато ще не написав… Тому, у кого з'являється питання, звертайтеся по Вайберу, буду радий спілкуванню…
…А, для бажаючих купити по пересилці, ціна буде 20 гривень за 100 грамів. Хто замовить особисту доставку в Київ, вибачайте, - трохи вище, 25 грн/100 г.
Зазвичай прийнято завершувати рекламну статтю якимись побажаннями, а не розмовою про гроші… Але - то вас знову дурять (своєю фальсифікованою щирістю).
Ще забув сказати, зверніть увагу на фото. Комірки стільників, які продаю, великі, вдвічі більші за звичайні. Меду в такому стільникові міститься на 30% більше, ніж у стільнику звичайному, забудованому бджолиними комірками.
Віск стільників світлий, що теж має значення (темний віск жується наче папір).
Писати втомився та і робота стоїть… Не прощаюсь. До нових зустрічей!

Характеристики
  • Производитель
Объявление
24116685