Описание

Стайлер Dyson Airwrap — це новітня розробка призначена для дбайливого догляду за волоссям, завивання й укладання, у домашніх умовах або в салонах краси.

Стайлер Dyson Airwrap обладнаний двигуном із цифровим керуванням Dyson V9. Його 13-лопатевий імпелер обертається зі швидкістю до 110 000 об/хв, нагнітаючи повітря під тиском у 3.2 кПа, що дає змогу досягти ефекту Коанда. Завдяки ефекту Коанда волосся притягується до поверхні щітки, після чого повітря проходить уздовж пасом, імітуючи технологію укладання, використовувану стилістами.

Стайлер Dyson Airwrap™ розроблений для повного циклу укладання вашого волосся. Потужний повітряний потік у разі контрольованого рівня нагрівання одночасно висушує й укладає вологе волосся без екстремального перегрівання. Інтелектуальна система контролю вимірює температуру повітря понад 40 разів за секунду і регулює нагрівання, щоб температура завжди залишалася нижчою за 150 °C.

30-мм циліндричні насадки Airwrap ™
Створюють і фіксують об'ємні локони або хвилі. Циліндричні насадки для завивання за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки для створення симетричних локонів.

40-мм циліндричні насадки Airwrap ™
Створюють і фіксують недбалі локони або хвилі. Циліндричні насадки для завивання за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки для створення симетричних локонів.

Жорстка щітка для випрямлення волосся
Дає змогу зробити волосся більш гладким та слухняним. Жорсткі щетинки спеціально створені для укладання неслухняного, кучерявого волосся.

М'яка щітка для випрямлення волосся
Розгладжує волосся за допомогою повітряного потоку. М'які щетинки з кулькою на кінці дбайливо впливають на шкіру голови.

Кругла щітка для створення об'єму
Спрямовує повітря на пасма, ущільнюючи їх, а щетинки витягують волосся, надаючи йому форму в міру висушування.

Насадка для сушіння волосся перед укладанням
Підсушує мокре волосся до злегка вологого стану, готуючи його до укладання.

Чохол для зберігання
Для дбайливого і зручного зберігання вашого стайлера Dyson Airwrap™ і насадок. Чохол з екошкіри оббитий зсередини м'якою тканиною й закривається за допомогою магнітного замка.

Характеристики
Объявление
23845703