Описание

Призначення
Рекомендована як дієтична добавка до раціону харчування для зміцнення імунітету. ЕХІНА С ФОРТЕ сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, захищає клітини від оксидативного стресу, полегшує симптоми застуди та грипу, інфекцій та запалень, що проявляються лихоманкою. Зменшує втому та виснаження, допомагає нормальній роботі нервової системи та підтримує психічне здоров’я. Підтримує утворення колагену, необхідного для нормальної роботи судин, зв’язок, кісткової системи, ясен, зубів та шкіри. Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Склад
Кожний пакетик містить 100:1 водно-спиртовий екстракт шипшини (Rosa canina) з 50% вітаміну С-400 мг; ResistAid TM (водний екстракт кори Larix laricina / Larix occidentalis) - 300 мг; підкислювач: безводна лимонна кислота; Сухий екстракт ехінацеї пурпурової (4% поліфенолів) -200 мг; Нативний фруктовий порошок ацероли (Malpighia glabra), що містить 50 мг вітаміну С-147,10 мг; Екстракт 4:1 кориця (Cinnamomum Verum) -75 мг; Зелений порошок прополісу з вмістом 2,5% фенольної кислоти-40 мг; Аромат журавлини; Екстракт листя Стевії ребаудіана; Біоцитрат тригідрату цинку, із вмістом 5 мг Zn; Вітамін D3 із вмістом 5 мкг (200 МО) холекальциферолу

Кількісний склад вітамінів та мінералів в добовій дозі (% від добової потреби людини):
Вітамін С 750 мг (937,5%), Цинк 15 мг (150%), Вітамін Д 15 мкг / 600 UI (300%).

ЕХІНАЦЕЯ (Echinacea purpurea)
Має заслужену репутацію стимулятора імунної системи. Біоактивні речовини рослини ехінацея мобілізують захисні механізми організму, стимулюючи фагоцитоз, активність Т-лімфоцитів та синтез інтерферону.

Натуральний вітамін С з ШИПШИНИ (Rosa canina) і АЦЕРОЛИ (Malpighia glabra)
Покращує функції імунної системи, нервової системи, сприяє утворенню колагену для нормального функціонування кісткової системи, кровоносних судин, зв'язок, ясен, шкіри і зубів

ResistAid
Натуральний продукт, отриманий з кори Модрини американської (Larix laricina), який складається з розчинного волокна Арабіногалактан і біоактивних поліфенольних флавоноїдів, що мають антиоксидантну дію і підтримують активність імунної системи. Клінічні дослідження показали зв'язок між використанням ResistAid і зменшенням числа людей, які страждають від неприємних респіраторних епізодів в холодну пору року.

БРАЗИЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ПРОПОЛІС
Продукт бджільництва з смолистим зовнішнім виглядом, що містить антиоксиданти, мікроелементи, антибіотики, смоли, ароматичні кислоти. Бразильський зелений прополіс збирають бджоли з рослини Baccharis dracunculifolia з спонтанної флори Бразилії. Зелений прополіс має унікальний склад, багатий поліфенолами, які допомагають підвищити природний опір організму оксидативному стресу і уповільнити процес старіння. Фенольні кислоти в його складі мають сильну антиоксидантну та імуномодулюючу дію. Серед них - АРТЕПИЛІН С, основний біологічно активний компонент, присутній виключно в зеленому прополісі. Він захищає нервову систему, серце і передміхурову залозу від вільних радикалів.

CINNAMOMUM VERUM
Чинить тонізуючу, загальнозміцнюючу дії

ЦИНК і ВІТАМІН D
Cприяють нормальному функціонуванню імунної системи, захисту клітин від оксидантного стресу, процесу поділу клітин.

Характеристики
Объявление
21555418