Описание

Призначення
Рекомендована як дієтична добавка до раціону харчування - природне джерело цинку, вітаміну D3, вітаміну C, вітаміну E, вітаміну A. Комплекс IMUNITATE PLUS допомагає зміцненню імунної системи для захисту організму від застуди та несприятливих факторів навколишнього середовища, особливо в холодну пору року. Комплекс пропонує оптимальне поєднання цинку і вітамінів D3, C, A і E в рекомендованих добових дозах для забезпечення правильного функціонування імунітету і підвищення стійкості організму до загрози захворювань. Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Склад
Кожна таблетка містить: цинк - 10 мг, вітамін D3 - 2000 МО, вітамін C - 400 мг, вітамін E - 12 мг, вітамін A - 160 мкг RE

Кількісний склад вітамінів та мінералів в добовій дозі (% від добової потреби людини):
Вітамін С 800 мг (1000%), Цинк 20 мг (200%), Вітамін D3 100 мкг / 4000 UI (2000%), Вітамін Е 24 мг (200%), Вітамін А 320 мкг (40%)

ЦИНК
Сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, захисту клітин від оксидативного стресу, процесу ділення клітин, нормальному синтезу ДНК і підтримці когнітивних функцій. Цинк також забезпечує нормальний метаболізм макроелементів, жирних кислот, вуглеводів, білків і вітаміну А, а також підтримує здоров'я волосся, нігтів і шкіри.

ВІТАМІН D
Це група жиророзчинних вітамінів, двома основними фізіологічно значимими формами якого є вітамін D2 (ергокальциферол) і вітамін D3 (холекальциферол). Вітамін D може вироблятися організмом за допомогою ультрафіолетових променів і негайно поглинатися кровоносними судинами. Вітамін D міститься в жирній рибі (оселедець, сардини, тунець, скумбрія, лосось) і риб'ячому жирі (тріска, тунець, палтус), яєчному жовтку, вершковому маслі, цілісному молоці і нежирних молочних продуктах. Овочі не містять цього вітаміну. Дефіцит вітаміну D може викликати розвиток кісткових аномалій, таких як м'які кістки (остеомаляція) або крихкі кістки (остеопороз). У дітей дефіцит вітаміну D може викликати рахіт.

ВІТАМІН C
Сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, нервової системи і підтримці психічного здоров'я. Вітамін С також збільшує засвоєння заліза, сприяє нормальному утворенню колагену для правильного функціонування кісткової системи, кровоносних судин, зв'язок, ясен, шкіри і зубів. Карбонат кальцію в складі аскорбата кальцію є лужним і визначає нейтральний pH, що допомагає зменшити дискомфорт в шлунково-кишковому тракті і краще переноситься людьми, чутливими до кислої їжі.

ВІТАМІН Е
В синергії з цинком і вітаміном С допомагає захистити клітини від оксидативного стресу, що підвищує опір організму вірусам і бактеріям. Вітамін Е підтримує імунну систему, знижує ризик серцево-судинних захворювань, підтримує здоров'я очей і, що не менш важливо, допомагає підтримувати здоров'я волосся і шкіри.

ВІТАМІН А
Прискорює одужання, підтримує імунну систему, здоров'я кісток, шкіри, волосся, зубів і ясен. Вітамін А також покращує зір і допомагає підтримувати здоров'я очей, стимулює утворення лейкоцитів, які є частиною імунної системи; запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі (за рахунок фосфату кальцію, що виробляється з участю вітаміна А).

Характеристики
Объявление
21555407