Описание

Призначення
Може бути рекомендована як дієтична добавка до раціону харчування для зняття розладів з боку травної системи (здуття живота, спазми, порушення травлення, нудота, втрата апетиту) та печінково-жовчовивідних шляхів Універсальний детоксикатор. Допомагає нормальній роботі травної та печінково-жовчної систем. Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Склад
Стандартизований екстракт з листя артишоку (Cynara scolymus), що містить 2,5% цинарину - 250 мг. Без ГМО.

Артишок
Одна з найвідоміших лікарських рослин, що здавна допомагає при проблемах, зв'язаних с нестачею жовчі. Ефект від збільшення секреції та виведення жовчі є основою для використання рослини для зняття розладів з боку травної системи (здуття живота, спазми, порушення травлення, нудота, втрата апетиту) та печінково-жовчовивідних шляхів. Артишок сприяє здоров’ю та нормальній роботі травної та печінкової систем, сприяє виведенню кишкових газів, бере участь у ліпідному обміні, підтримує природні механізми виведення метаболічних відходів та захист від оксидативного стресу.

Форма випуску
В упаковці 20 таблеток (2 блістери по 10 таблеток)

Спосіб застосування та рекомендована добова доза
Приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день до прийому їжі.

Застереження щодо споживання
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання
Період вагітності та годування груддю, підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів у складі продукту

Характеристики
Объявление
21555387