Описание

Призначення
Може бути рекомендована як дієтична добавка до раціону харчування - природне джерело рослинних стеринів, коензиму Q 10, DHA, дріжджів червоного рису, полікозанолу, монаколіну К та вітаміну С з метою зниження рівня "поганого" холестерину (ЛПНЩ) у крові та контролю розвитку атеросклерозу у пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання.Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Кількісний склад (в добовій дозі)
Рослинні стерини - 2400 мг, екстракт ферментованого червоного рису (Monascus purpureus) – 332 мг, DHA (докозагексаєнова кислота, отримана з мікроводоростей Ulkenia) - 100 мг, вітамін С - 54 мг (67,5% від добової потреби людини), коензим Q 10 - 10 мг, полікозанол (з цукрової тростини Saccharum officinarum) - 10 мг, монаколін К – 10 мг.

Рослинні стерини
Серед найбільш відомих - ситостерин, кампестерин і стигмастерин, представляють собою групу сполук, структура і функції яких аналогічні холестерину, але позбавлені його шкідливого впливу. Рослинні стерини, що приймаються до або під час їжі, пригнічують всмоктування холестерину в кишечнику, тим самим знижуючи рівень «поганого» холестерину (ЛПНЩ) в крові. DHA (докозагексаєнова кислота) являє собою тип жирної кислоти Омега-3, отриманої з рослинної джерела, відповідно з морських водоростей Улькеніі, за допомогою контрольованого процесу ферментації, в результаті чого виходить продукт високої якості. DHA допомагає підтримувати нормальний зір і нормальну роботу мозку (позитивний ефект досягається при щоденному прийомі 250 мг DHA). ПОЛІКОЗАНОЛОМ - це натуральний продукт, екстрагований з тростинного воску, що представляє собою суміш аліфатичних кислот, в якій переважають октокозанол, гексакозанол і триаконтанол. Блокує утворення холестерину в печінці. Він регулює показники загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і тригліцеридів, підвищує життєвий тонус і підвищує опірність організму до стресу. КОЕНЗИМ Q 10 необхідний для людського організму. Старіння і неправильне харчування знижують рівень коензиму Q10 в організмі, що серйозно позначається на його функціонуванні. Отже, для підтримки оптимального рівня коензиму Q10 необхідно приймати харчові добавки, які стимулюють ендогенне виробництво і доповнюють потреби організму в коензиму Q10. Це більш потужний антиоксидант, ніж вітамін Е, і він грає важливу роль в енергетичній та дихальній системі кожної клітини, сприяючи опору організму в цілому і захисту артерій, забезпечуючи підтримку нормального кров'яного тиску. ФЕРМЕНТОВАНИЙ ЧЕРВОНИЙ РИС - продукт азіатського походження, отриманий шляхом ферментації рису грибком Monascus purpureus, також відомим як «дріжджі червоного рису». З роками екстракт набув популярності завдяки своїй здатності знижувати рівень холестерину.

Коензим Q10
Дуже потужний антиоксидант, що підвищує стійкість організму до дії небажаних факторів зовнішнього середовища. Коензим Q10 підвищує клітинний рівень кисню, захищає ДНК та артерії, підтримуючи нормальний артеріальний тиск, викликає значне збільшення імуноглобуліну G (IgG), основного антитіла в крові, і, отже, покращує функцію імунної системи. Він також захищає артерії, знижуючи рівень холестерину в крові, зменшуючи тим самим ризик серцевих нападів та інсультів. Коензим Q10 сприяє розчиненню холестерину, таким чином запобігаючи утворенню каменів у жовчному міхурі. Бере участь у синтезі гемоглобіну та еритроцитів, підвищує спортивні показники та покращує ефект від фізичних вправ.

DHA (докозагексаєнова кислота)
Належить до найцінніших для здоров’я людини ПНЖК Омега-3. В численних дослідженнях доведено, що при регулярному застосуванні в рекомендованих дозах на тлі збалансованої дієти чинить гіполіпідемічну, антиагрегантну, антиаритмічну, гіпотензивну та протизапальну дії.

Дріжджі червоного рису (Monascus purpureus)
Аналог синтетичних статинів, отриманий шляхом синтезу звичайного рису: сприяє природному виведенню шкідливого холестерину та є ефективним антиоксидантом, захищаючи клітини від руйнування.

Полікозанол
Гіполіпідемічний ефект досягається за рахунок пригнічення синтезу холестерину. Вазопротекторна дія забезпечується за рахунок підвищення рівня корисного «захисного» холестерину ЛПВЩ. Антитромбоцитарний ефект досягається за рахунок запобігання агрегації тромбоцитів шляхом впливу на синтез простагландинів (полікозанол знижує рівень в сироватці тромбоксану A2 і підвищує рівень простацикліну) і зниження ризику тромбоутворення. Важливо, що полікозанол не впливає на час згортання крові. За результатами мета-аналізу 52 публікацій група вчених із США прийшла до висновку про безпеку і гарну переносимість рослинних стеринів, станолов і полікозанолу. Також вони виявили, що полікозанол більш ефективний, ніж рослинні стерини і станоли для зниження рівня ЛПНЩ і більш сприятливо покращує ліпідний профіль, наближаючись по ефективності до рівня гіполіпідемічних лікарських препаратів.

Монаколін К
Має ідентичну структуру з ловастатином, пригнічує активність 3-гідрокси-3-метилглутарил коензиму А (HMG-CoA) редуктази. В результаті ендогенний синтез холестерину знижується, а підвищений рівень холестерину нормалізується. Кілька інтервенційних досліджень показали, що регулярне вживання продуктів, що містять 5-10 мг монокаліна K, знижує рівні LDL-C приблизно на 22-27%. Європейський орган з безпеки харчових продуктів вважає, що щоденний прийом 10 мг Monacolin K сприяє підтримці нормального рівня холестерину ЛПНЩ.

Вітамін С
Сприяє зниженню кров'яного тиску і підвищенню еластичності стінок судин, стимулюючи синтез колагену. Дослідження показують, що регулярне вживання рекомендованих доз вітаміну C помітно знижує кількість «поганого» холестерину і надлишкових тригліцеридів в крові, зменшуючи ризики прогресування атерослекозу і інших захворювань серцево-судинної системи.

Форма випуску
В упаковці 40 таблеток (4 блістера по 10 таблеток)

Характеристики
Объявление
21552104