Описание

Призначення
Підтримує здоров’я серцево-судинної системи, зміцнює імунну систему і затримує появу ознак передчасного старіння. Запобігає втомі і підтримує організм у станах стресу, втоми або виснаження. Стимулює обмін речовин і ефективний при схудненні, оскільки допомагає підтримувати гормональний баланс і покращує репродуктивну функції. Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Склад
Нано коензим Q10 HB 150 мг

Коензим Q10
Дуже потужний антиоксидант що підвищує стійкість організму до дії небажаних факторів зовнішнього середовища. Коензим Q10 підвищує клітинний рівень кисню, захищає ДНК та артерії, підтримуючи нормальний артеріальний тиск, викликає значне збільшення імуноглобуліну G (IgG), основного антитіла в крові, і, отже, покращує функцію імунної системи. Він також захищає артерії, знижуючи рівень холестерину в крові, зменшуючи тим самим ризик серцевих нападів та інсультів. Коензим Q10 сприяє розчиненню холестерину, таким чином запобігаючи утворенню каменів у жовчному міхурі. Бере участь у синтезі гемоглобіну та еритроцитів, підвищує спортивні показники та покращує ефект від фізичних вправ.

Спосіб застосування та дози
По 1 капсулі щодня, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води

Форма випуску
30 капсул по 150 мг по 10 капсул у блістері

Застереження щодо споживання
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Характеристики
Объявление
21552057