Описание

Призначення
Збереження нормальної мікрофлори у кишечнику є запорукою міцного здоровя та здатності чинити опір несприятливим факторам оточуючого середовища. ПРОБІОРЕМ відновлює флору кишечника та підтримує здоров’я травної системи. Формула ПРОБІОРЕМУ - це оптимальна комбінація пребіотика (інулін) та чотирьох корисних пробіотиків у високій концентрації (10 мільярдів од. в 1 капсулі). Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Склад
Кожна капсула містить: інулін (харчова клітковина з кореня цикорію / Cichorium intybus) 500 мг, премікс пробіотичних культур (Bifidobacterium bifidum 40%, Lactobacillus acidophilus 40%, Lactobacillus rhamnosus 10% та Bifidobacterium lactis 10%) - 20 мг/ 5*1010 CFU / г.

Спосіб застосування та дози
Дітям старше 12 років та дорослим: по 1 капсулі 1-3 рази на день під час їжі, приймаючи з достатньою кількістю рідини кімнатної температури. Не рекомендується застосовувати гарячі рідини, щоб не зменшити ефективність продукту. Для відновлення кишкової флори, ураженої антибіотиками, приймають через 3 години після прийому антибіотика, а термін прийому продовжують ще протягом 7 днів після закінчення лікування.

Форма випуску
20 капсул в упаковці

Застереження щодо споживання
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання
Період вагітності та годування груддю, підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів у складі продукту

Характеристики
Объявление
21552030