Описание

Призначення
Рекомендовано для підтримання гарного самопочуття, бадьорості та високого тонусу організм, з метою компенсації нестачі магнію в організмі, що може проявлятися в вигляді підвищеної втомлюваності та роздратованості, порушенні сну, болями та судомами у м'язах. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи та м’язів. Відповідає суровим європейським стандартам EFSA щодо дієтичних добавок. Вироблено в ЕС.

Склад
Одна капсула містить дигідрат лактату магнію - 490 мг, вітамін В6 - 5 мг

Кількісний склад вітамінів та мінералів в добовій дозі (% від добової потреби людини):
Магній 200 мг (53%), Вітамін В6 20 мг (1429%)

Магній
Відіграє дуже важливу та багатогранну функцію в організмі, від правильної роботи м’язів до регулювання обміну речовин. Магній сприяє: (1) функціонуванню м’язів і нервів, включаючи дію серцевого м’яза (міокарда). Водночас він регулює нейромедіатори в організмі, відповідальні за заспокоєння організму та психіки. (2) оптимізує розподіл мінералів і поживні речовин в організмі - протидіє негативним ефектам надлишкового кальцію у м'язах і нервах, допомагаючи підтримувати баланс між магнієм, кальцієм, вітаміном К2 і вітаміном D. (3) сприяє зменшенню впливу «гормонів стресу» на серце. (4) сприяє детоксикації клітин, стимулюючи клітинну активність. (5) покращує мінералізацію кісток - шляхом збільшення засвоєння кальцію в кістках. (6) сприяє активації ферментів у метаболізмі вуглеводів (магній міститься в 300 різних ферментах нашого організму, які, серед іншого, відповідають за процес метаболізму та регуляцію глюкози в крові).

Вітамін В6
Сприяє нормальному метаболізму білків і глікогену, гомоцистеїну, нормальному утворенню еритроцитів, належній роботі нервової та імунної систем. Це має сприятливий ефект при депресії, завдяки втручанню в синтез серотоніну та норадреналіну, а також при станах анемії. Сприяє розвитку кісткового матриксу, активізує метаболізм нейронів, покращуючи тим самим нервові процеси.

Форма випуску
В упаковці 50 капсул (5 блістерів по 10 капсул)

Спосіб застосування та рекомендована добова доза
Дітям старше 6 років та дорослим: по 2 капсули 2 рази на день

Застереження щодо споживання
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Характеристики
Объявление
21551128