Описание

Детективне агенстство «Березинець і Компанія» надає детективні послуги як фізичним так і юридичним особам, оскільки як в окремих випадках наші правоохоронні органи невзмозі надати якісну допомогу потребуючим особам, зокрема досконало зібрати докази, для їх представлення до суду та органам досудового розслідування по кримінальним, цивільним, адміністративним та господарським справам, які усувають вину або навпаки доказують винність іншого, надавати інші детективні послуги.
Детектив нашого агенства Ваш професійний і надійний партнер, коли справа доходить до досліджень і спостережень в економічному і приватному секторі. Ми об’єднуємо досвід, конфіденційність і швидкість. Ви будете отримувати, нарешті, визначеність: ким здійснена крадіжка, завдані збитки компанії чи особа дійсно на лікарняному, мати перевірку співробітників і багато чого іншого.
Детективне агенство «Березинець і Компанія» здійснює свою діяльність в м. Києві, Київській області та по всій Україні.
Головний принцип і запорука успіху, детективного агентства «Березинець і Компанія»: надавати сервіс найвищого рівня і ставити потреби клієнтів понад усе, а також постійно перевищувати очікування клієнтів.
Приватна детективна діяльність агентства Детективне агентство «Березинець і Компанія» ґрунтується тільки на принципах верховенства права, законності, дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, збереження професійної таємниці, конфіденційності, взаємодії із правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та громадянами.

Detective agency Berezinets and Company

Объявление
200082
Похожие объявления
Частное детективное агентство Asvis
Торг
3
1000 грн
Днепропетровская область
Иван Александрович
Юридичні послуги
2
1000 грн
Тернопольская область
Петро

Также часто ищут