Описание

Замовляйте професійну новорічну фотосесію зараз лише за 500 грн/год*

*Ціна вказана за погодинну зйомку після якої вам скидається увесь відзнятий матеріал, а це приблизно 50-150 фото. Далі за бажанням можете вибрати, які саме фото, кількість і вид обробки "Базовий" чи "Повний", бо від цього залежить остаточна ціна і виглядає вона так:

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ "Базова" = 10 грн/шт. Швидка корекція фотографій де всі фото проходять корекцію по кольору, експозиції, деталізації;

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ "Повна" = 80 грн/шт. Ретельний і художній підхід до кожної фотографії де крім "Базової" оброки виконується ще кадрування, вирівнювання перспективи (за потреби), робота здійснюється вже над тінями локально, а не на всю фотографію, прибирання вад, дефектів, пошкоджень на обличчях, предметах і т.п.

Окремо оплачується фотостудія, ціна в яких коливається в районі 400-900 грн/год. Ви можете самостійно вибрати студію, яка Вам підійде як по вартості так і за оформленням. Як варіант, Ви можете домовитися ще з кимось. Таким чином, Ви зможете розділити вартість оренди студії і моєї послуги на зйомку 50:50. В такому випадку не варто забувати про те, що й кількість фотографій у вас буде на 50% менше. Хоча так Ви зможете зі сторони підглянути на пози, підказати одне одному щось і головне, атмосфера буде більш весела без напруження.

А ще є невеличкий бонус для великої компанії і любителів пофоткатися ;) При замовленні зйомки більше 1 год - наступні години обійдуться в 300 грн/год. Тому, дзвоніть, пишіть, бронюйте. Не відкладайте на "потім" те, що варто зробити вже і зараз.

Объявление
1651281
Похожие объявления
Фотограф | Запорожье
5
300 ₴
Запорожье
Вадим
Фотограф
5
300 ₴
Запорожье
Алина
Фотограф
14
250 ₴
Кропивницкий
Богдан
Фотограф Запорожье
8
300 ₴
Запорожье
любовь

Также часто ищут