Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Стимулятор росту, що захищає від грибкових інфекцій малини «Малинокс»

Діючі речовини
Водний розчин солей поліалкіленгуанідинів (гідрохлорид, 28 г/л + гіпофосфіт, 2г/л)

Використання
«Малинокс» використовують для позакореневої обробки на ранніх етапах і в процесі росту і розвитку. Препарат можна використовувати з різними агротехнічними прийомами.

Обмінні процеси
Використання препарату «Малинокс» призводить до активації обмінних процесів в пагонах і рослинному організмі в цілому), що веде до прискорення розвитку кущів вже на ранніх етапах розвитку, збільшення приросту до 15 %, зростання маси ягід, покращення їх смакових якостей. Обробки більшою концентрацією препарату ефективно захищають рослини від грибкових захворювань, як антракноз чи плямистість, та вірусних, як хлороз чи курчавість, захворювань.

Антистрес
При використанні «Малиноксу»  кущі стають більш стійкіми до пересадки, стресових умов вирощування, перепадів денних та нічних температур, посухи та пригнічувальної дії гербіцидів.

Фунгіцидні властивості
Склад діючої речовини препарату має фунгіцидні та бактерицидні властивості. Після обробки рослини підвищується рівень захисного та фітоімунного потенціалу, що пригнічує розвиток фітопатогенних інфекцій, а при лікувальних дозуваннях ефективно бореться з вірусними, грибковими та бактеріальними інфекціями

Вплив на рослину

✓ підсилюється ріст пагонів, їх визрівання, збільшується розмір ягід та покращується їх смак;
✓ формується більш потужна коренева система, яка охоплює більший об'єм ґрунту, що дозволяє рослині краще використовувати ґрунтову родючість;
✓ збільшується кількість вологи в прикореневій зоні;
✓ краще переноситься посуха та інші несприятливі умови;

Застосування препарату
Препарат рекомендується застосовувати самостійно чи суміші з іншими засобами.
Препарат застосовується у вигляді робочого розчину, який готують шляхом розведення препарату.

Робочий розчин може наноситися на поверхню рослин будь-яким чином (наземними обприскувачами, генераторами туману, тощо, при яких зволожується максимальна площа поверхні рослини. Межі витрати правильно приготовленого робочого розчину визначається технічними можливостями обладнання, при цьому верхня межа не обмеженою. Нижня межа визначається фахівцем господарства виходячи або з технічних можливостей обладнання, або з економічних міркувань.

Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно.

Технологія приготування робочого розчину
Препарат випускає у вигляді концентрату зі ступенем розведення 1: 1000 з метою стимуляції росту ра розвитку чи 1:200 у лікувальних цілях. Робочий розчин одержують у такий спосіб: до 999 частин робочого розчину додається одна частина препарату (чи у лікувальних цілях  199 л робочого розчину і 1 л препарату).

При роботі з сумішами першим в воді рекомендується розчинення препарату «Малинокс»  

Класифікація всесвітньої організації охорони здоров"я
Препарат у формі концентрату відноситься до 4 класу (безпечні речовини при попаданні на шкіру) і до 3-го класу (малонебезпечні речовини при попаданні всередину організму). Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно, але потрібно уникати умисного попадання препарату в органи дихання, очі чи шлунково-кишківниковий тракт.

Спросить продавца

11331753