Допомогти ЗСУ
Этот товар уже неактивен, но есть много похожих
Неактивен
Описание

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛАСТИФІКАТОРІВ (ДОБАВКИ ДО БЕТОНУ)

ПЛАСТИФІКАТОР "Cats" для ВСІХ ВИДІВ бетону. Для регулювання властивостей всіх готових до використання видів бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт.
Ціна:1 л - 31 грн,5 л - 118 грн,10 л - 226 грн

ЗАМІННИК ВАПНА "Cats" пластифікатор. Для регулювання властивостей цементно-піщаних розчинів, які постійно піддаються атмосферним впливам і мають підвищені вимоги до морозостійкості та водонепроникності. Рекомендована при проведенні штукатурних робіт та при укладанні будь-якого типу цегли, газобетонних та пінобетонних блоків, керамічної плитки, кахлю. Спеціально розроблена добавка, що замінює вапно.
Ціна: 1 л - 33 грн, 5 л - 120 грн, 10 л - 228 грн

ТЕПЛА ПІДЛОГА "Cats" пластифікатор. Для регулювання властивостей всіх готових до використання видів бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок.
Ціна: 1 л - 35 грн, 5 л - 133 грн, 10 л - 252 грн

ПРОТИМОРОЗНИЙ пластифікатор "Cats". Призначений для регулювання властивостей всіх готових до використання видів бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт при низьких та мінусових температурах від +5 °С до -15 °С.
Ціна: 1 л - 34 грн,5 л - 126 грн,10 л - 241 грн

ГІДРОФОБНА ДОБАВКА "Cats" до бетону. Для всіх готових до використання видів бетонів та розчинів, де є необхідність додаткової гідроізоляції, де відзначені складні кліматичні умови та високо пролягають ґрунтові води. Використовується для фундаментів споруд, гідротехнічного бетону, чаш басейнів, підпірних стін, очисних споруд, шлюзів, тротуарної плитки, огорож, дрібноштучних та декоративних бетонних виробів.
Ціна: 1 л - 75 грн, 5 л - 322 грн

Характеристики
Объявление
11189017